Sporządzenie dokumentacji projektowej budowy trzech dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Brzesko
Nadleśnictwo Brzesko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00364684
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-13 10:33
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8690004450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
3 przyznane
DOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
58 917 PLNDOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
58 917 PLNDOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
58 917 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.