Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych - Przedszkole im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Kujawskim
Przedszkole im. Juliana Tuwima
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365101
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-13 12:18
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8911578222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneJajaProdukty mleczarskieDania gotoweOwoce, warzywa i podobne produktyWarzywa mrożone
Wykonawcy
3 przyznane
'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
120 913,29 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
120 913,29 PLNŁUKASZ SKIBIŃSKIAleksandrów Kujawski, PL
68 955,81 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.