Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem
Lotnicza Akademia Wojskowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365110
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00365110/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 12:20
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1717199-1c12-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 5060034353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00365110 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa
1.3.) Oddział zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060059216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dywizjonu 303 nr 35
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kurdzialek@law.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/law/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.law.mil.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1717199-1c12-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365110
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220348/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zmiana sposobu użytkowania budynku nr 24 z mieszkalnego na biurowy oraz przebudowa budynku na potrzeby Sekcji Słuzby Zdrowia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp/tp/36/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 41971,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem w ramach
zadania pn.: Zmiana sposobu użytkowania budynku nr 24 z mieszkalnego na biurowy oraz przebudowa budynku na potrzeby Sekcji Służby Zdrowia.
Adres inwestycji: 08-521 Dęblin, działka ewidencyjna 4080/116, obręb 0001 Dęblin, powiat rycki, woj. lubelskie, kompleks wojskowy nr 6051 - teren zamknięty.
Zakres prac to m.in.:
- Wykonanie stóp fundamentowych.
- Budowa wiaty drewnianej bez ścian bocznych.
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm.
- Wykonanie zewnętrznego gniazda instalacyjnego wtyczkowego wraz z instalacją.
- Zapewnienie geodezyjnego wyznaczenia obiektu w terenie, a po wybudowaniu opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
- Po zakończeniu realizacji zadania wykonanie dokumentacji powykonawczej (do dnia zgłoszenia do odbioru końcowego).
- Prace porządkowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
- projekt zagospodarowania działki;
- projekt techniczny;
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Załączony przedmiar robót ma jedynie charakter poglądowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45262210-6 - Fundamentowanie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie w dniu 27 maja 2024 r. ogłosiła postępowanie na wykonanie wiaty parkingowej z utwardzeniem, wyznaczając termin składania ofert do dnia 12.06.2024 r. do godz. 11.00, zaś termin otwarcia ofert na dzień 12.06.2024 r. godz. 11.30.W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |