„Przeprowadzenie usługi szkolenia lotniczego spadochronowego i szybowcowego dla uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie” NR 16/24/P
41. Baza Lotnictwa Szkolnego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365166
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-13 12:32
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5060111875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół pilotażu
Wykonawcy
2 przyznane
AEROKLUB MIELECKI IM. BRACI DZIAŁOWSKICHMIELEC, PL
188 950,02 PLNAEROKLUB MIELECKI IM. BRACI DZIAŁOWSKICHMIELEC, PL
188 950,02 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.