„Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie przy ul. Kasprzaka 6”
MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365256
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00365256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 12:53
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d5a864b-fc9c-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 6320009448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00365256 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie przy ul. Kasprzaka 6”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d5a864b-fc9c-11ee-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie przy ul. Kasprzaka 6”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d5a864b-fc9c-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015166/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Jaworznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00294993
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OW.VII.260.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 272854,62 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 115923,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej oraz wykonanie pomieszczenia hydroforni w Szkole Podstawowej Nr 3 w Jaworznie.
W zakresie prac objętych niniejszym zamówieniem jest dostosowanie istniejącego pomieszczenia hydroforni do obowiązujących przepisów (m. in. wymiana drzwi, wykonanie kratki wentylacyjnej, wykonanie posadzki, roboty tynkarskie i malarskie zgodnie z projektem technicznym) oraz modernizacja instalacji hydrantowej w obrębie pomieszczenia hydroforni.
A także wykonanie robót budowlanych w zakresie:
1) instalacji sanitarnych: montaż nowej instalacji wody ppoż wraz z hydroforem, układanie i mocowanie przewodów, montaż nowego zaworu pierwszeństwa na istniejącej instalacji bytowej, montaż nowej instalacji kanalizacyjnej odwadniającej studnię ociekową, wykonanie studni ociekowej, kontrola jakości materiałów, kontrola jakości wykonania robót.
2) instalacji elektrycznych: montaż tablic rozdzielczych (z wyposażeniem), montaż opraw oświetlenia podstawowego, montaż łączników, przycisków, montaż koryt kablowych, okablowanie, wykonanie pomiarów, kontrola jakości materiałów, kontrola jakości wykonania robót.
zgodnie z:
1) Projektem technicznym: „Projekt zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej oraz wykonanie pomieszczenia hydroforni w Szkole Podstawowej Nr 3 w Jaworznie” – branża sanitarna, luty 2024r. stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ
2) Projektem technicznym: „Projekt zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej oraz wykonanie pomieszczenia hydroforni w Szkole Podstawowej Nr 3 w Jaworznie” – branża elektryczna, luty 2024r. stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ
3) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych: „Projekt zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej oraz wykonanie pomieszczenia hydroforni w Szkole Podstawowej Nr 3 w Jaworznie” – branża sanitarna, luty 2024r.
stanowiącą załącznik Nr 3 do SWZ
4) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych: „Projekt zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej oraz wykonanie pomieszczenia hydroforni w Szkole Podstawowej Nr 3 w Jaworznie” – branża elektryczna, luty 2024r.
stanowiącą załącznik Nr 4 do SWZ
5) Przedmiarem „Projekt zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej” – branża sanitarna, luty 2024r.
stanowiącym załącznik Nr 5 do SWZ
6) Przedmiarem „Projekt zestawu do podnoszenia ciśnienia i wydajności instalacji hydrantowej” – branża elektryczna, luty 2024r.
stanowiącym załącznik Nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129594,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107010,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane DERMEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5490003355
7.3.3) Ulica: Plac Kilińskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Chełmek
7.3.5) Kod pocztowy: 32-660
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107010,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |