Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Maszewie Lęborskim.
Gmina Cewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365401
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00365401/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 13:24
- Lokalizacja
- Cewice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf911fb4-e5e5-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 8411622753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00365401 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Maszewie Lęborskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: W. Witosa 16
1.5.2.) Miejscowość: Cewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-312
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cewice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Maszewie Lęborskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf911fb4-e5e5-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365401
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043839/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Maszewie Lęborskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00250971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-ZIR.271.6.2024.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Maszewie Lęborskim.
Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje
1. Termomodernizację ścian,
2. Termomodernizację ścian fundamentowych,
3. Wykonanie elewacji (kolorystyka elewacji w uzgodnieniu z Inwestorem
i Dyrektorem Szkoły),
4. Termomodernizację dachów z wymianą pokrycia,
5. Ocieplenie ogniomurów, okapów,
6. Wymianę parapetów zewnętrznych,
7. Wymianę części obróbek blacharskich, części orynnowania, rur spustowych,
8. Wymianę opasek betonowych zlokalizowanych wokół obiektu,
9. Rozbiórkę istniejących i realizację nowych zadaszeń dodatkowych wejść do budynku,
10. Demontaż i montaż nowych okien i drzwi zewnętrznych,
11. Demontaż krat zabezpieczające okna,
12. Modernizację/ realizację nowych podestów i schodów wejściowych,
13. Likwidację części balkonów,
14. Przesunięcie wsypu do kotłowni,
15. Powiększenie klapy wsypu,
16. Likwidację latarni,
17. Zabudowę części obiektu,
18. Montaż nowych lamp oświetleniowych,
19. Docieplenie i pokrycie blachą istniejących zewnętrznych kominów,
20. Wymianę wszystkich kominków wentylacyjnych,
21. Wykonanie nowego kominka wentylacyjnego (wyciąg z kuchni),
22. Wymianę istniejącej instalacji odgromowej,
23. Montaż nowej drabiny technicznej z kabłąkami,
24. Wymianę kratek wentylacyjnych w ścianach zewnętrznych,
25. Demontaż i ponowny montaż tablic, kamer, rolety zewnętrznej,
26. Demontaż i ponowny montaż ławek, koszy na śmieci, stojaków na rowery,
27. Badania i pomiary instalacji piorunochronnej i instalacji uziemiającej,
28. Wywóz i utylizacja odpadów:
a) Wywóz gruzu samochodami samowyładowczymi,
b) Wywóz złomu samochodem skrzyniowym z załadunkiem i wyładunkiem mechanicznym.
Szczegółowy zakres robót zawiera projekt budowlano – wykonawczy
i przedmiar robót.
Wykonawca zobowiązany jest do:
1. Odpowiedniego zabezpieczenia terenu budowy.
2. Zapewnienia bezpieczeństwa organizacji robót na terenie budowy, w okresie trwania Umowy aż do zakończenia i odbioru końcowego robót. Sam teren prowadzenia prac powinien być zabezpieczony przed dostępem osób trzecich.
3. Montażu podlicznika na czas budowy, celem rozliczenia kosztów zużycia energii elektrycznej w trakcie budowy oraz do ich zapłaty na podstawie faktury wystawionej przez Zamawiającego po zakończeniu robót.
4. W przypadku niemożliwości prowadzenia robót budowlanych z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych należy w sposób odpowiedni
i należyty zabezpieczyć budynek przed negatywnym skutkiem warunków atmosferycznych (opady atmosferyczne, porywy wiatru itd.).
5. Materiały pochodzące z rozbiórki, stanowią własność Wykonawcy i powinny być usunięte z terenu budowy na składowisko Wykonawcy albo na wysypisko odpadów przy zastosowaniu przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2022 r., poz. 699). Koszt związany z rozbiórką, transportem, składowaniem (utylizacją) materiałów rozbiórkowych ponosi Wykonawca, nie podlega on osobnej zapłacie.
6. W przypadku uszkodzenia istniejącego uzbrojenia terenu lub urządzeń budowlanych, technicznych Wykonawca zobowiązany jest do naprawienia szkody i poniesienia wszelkich kosztów z tym związanych.
7. Uporządkowania terenu budowy.
8. Wszystkie obowiązki Wykonawcy określa projekt umowy stanowiący załącznik do postępowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
1. Dokumentacja projektowa.
2. Przedmiar robót.
3. W przypadku wątpliwości interpretacyjnych co do zakresu robót będzie obowiązywać następująca kolejność n/w dokumentów:
a. dokumentacja projektowa
b. przedmiar robót
c. STWiOR
3. Zamawiający wymaga aby Wykonawca udzielił na wykonany przedmiot zamówienia co najmniej 36 miesięcy rękojmi za wady i 36 miesięcy gwarancji jakościowej. Zrównuje się oba okresy. Jednocześnie wydłużenie tych okresów jest możliwe. W takim przypadku zadeklarowanie dłuższego okresu będzie powodować odpowiednią punktację w kryteriach oceny ofert
4. Zmawiający nie wymaga osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia.
5. Katalogi elektroniczne – Zamawiający nie wymaga złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych
6. Ponadto Zamawiający wymaga, aby rury spustowe i powierzchnie przed wejściem wykonane zostały w sposób umożliwiający korzystanie z obiektu przez osoby niepełnosprawne i osoby z ograniczeniami poruszania się oraz nie spowodowały ograniczeń dla osób niepełnosprawnych
1. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu aktualnych przepisów Kodeksu Pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia:
• Roboty ziemne, brukarskie, bitumiczne
• Roboty betoniarskie, izolacyjne, malarskie, murarskie, posadzkarskie, stolarskie, tynkarskie, zbrojeniowe
• Roboty w zakresie instalacji i montażu urządzeń wod.-kan
• Roboty w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych, okablowania elektrycznego i oświetlenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1195861,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1715727,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1195861,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO ROM-BUD ROMAN PIEPER
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411166054
7.3.3) Ulica: ul. Jerzego Kukuczki 3
7.3.4) Miejscowość: Lębork
7.3.5) Kod pocztowy: 84-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1195861,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nd| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |