Modernizacja infrastruktury drogowej oraz rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Leżajsk
GMINA LEŻAJSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365447
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00365447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 13:33
- Lokalizacja
- Leżajsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c808645c-da17-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 8161593943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00365447 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej oraz rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Leżajsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŻAJSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukasza Opalińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 240 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c808645c-da17-11ee-8305-7e4937eb936d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej oraz rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Leżajsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c808645c-da17-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041192/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej oraz rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Leżajsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00243612
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9672914,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – „Modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowości Stare Miasto, Brzóza Królewska, Maleniska, Hucisko, Chałupki Dębniańskie, Giedlarowa i Przychojec”.1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych o łącznej długości 6 019 mb i szerokości jezdni od 3,0 do 5,0 m:
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 750 w m. Stare Miasto,
Przebudowa drogi gminnej nr 104679R w km od 0+134 do 0+324 wraz z drogą na dz. nr ew. 1494 w m. Stare Miasto polegająca na budowie odwodnienia,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 667 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 41 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 333 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi nr 104660R dz. nr ew. 4997, 5019 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 4997 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 2533 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi nr 104666R na dz. nr ew. 1581 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi nr 104663R na dz. nr ew. 1929 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 2474 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 5712 w m. Brzóza Królewska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 221 w m. Maleniska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 21 w m. Maleniska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 11 w m. Maleniska,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 1076 w m. Hucisko,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 216 i 239 w m. Hucisko,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 892 w m. Hucisko,
Remont drogi gminnej nr 104677R na dz. nr ew. 438 i 455 w m. Chałupki Dębniańskie,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 590/1 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 4936 i 4950 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 1787/1, 1683 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 2937 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 5054 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi nr 104671R na dz. nr ew. 1097 w m. Przychojec.
2) Zakres robót obejmuje:
rozebranie istniejących nawierzchni (korytowanie) na głębokość 20 cm,
zabezpieczenie istniejącej sieci gazowej stalowymi rurami dwudzielnymi,
zabezpieczenie gazociągu kopalnianego betonowymi płytami drogowymi,
wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego grubości 20 cm,
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, warstwa wiążąca, mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 4 cm,
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, warstwa ścieralna, mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 4 cm,
profilowanie i zagęszczanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego szerokości 0,50 m,
wymiana przepustów pod zjazdami,
odmulenie rowów przydrożnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 4059652,15 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – „Modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowości Rzuchów, Gwizdów, Biedaczów, Wierzawice i Dębno”.1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont dróg gminnych o łącznej długości 7178 mb i szerokości jezdni od 2,5 do 4,5 m:
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 132 i 368 w m. Rzuchów,
Remont drogi na dz. nr ew. 942 w m. Gwizdów,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 876 w m. Gwizdów,
Remont drogi na dz. nr ew. 616 w m. Gwizdów,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 859 w m. Gwizdów,
Remont drogi na dz. nr ew. 769 w m. Gwizdów,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 627 w m. Gwizdów,
Remont drogi na dz. nr ew. 337 i 166 w m. Biedaczów,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 297 w m. Biedaczów,
Remont drogi na dz. nr ew. 875/25, 875/25, 800/2, 771/2, 776/2, 779/2, 780/2, 778/2, 750/12, 750/9, 749/2 w m. Biedaczów oraz 2816 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 2816 w m. Giedlarowa,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 2816 w m. Wierzawice,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 336 w m. Wierzawice,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 48 i 49/1 w m. Wierzawice,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 307 w m. Wierzawice,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 432 w m. Wierzawice,
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wierzawice od ulicy Jarosławskiej do ulicy - Szymanowskiego w Leżajsku wraz z drogą zlokalizowaną na działce nr. ew. 4099/3 w miejscowości Wierzawice wraz z przebudową i zabezpieczeniem istniejących sieci i przyłączy gazu niskiego i średniego ciśnienia,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 1509 w m. Dębno,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 1859 w m. Dębno,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 1533 w m. Dębno,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 789/2 w m. Dębno,
Przebudowa drogi na dz. nr ew. 1777 w m. Dębno,
2) Zakres robót obejmuje:
rozebranie istniejących nawierzchni (korytowanie) na głębokość 20 cm,
zabezpieczenie istniejącej sieci gazowej stalowymi rurami dwudzielnymi,
zabezpieczenie gazociągu kopalnianego betonowymi płytami drogowymi,
przebudowa sieci i przyłączy gazu na drogach o nr ew. dz. 1859 w miejscowości Dębno, 297 w miejscowości Biedaczów w systemie ,,zaprojektuj i wybuduj”,
wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego grubości 20 cm,
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, warstwa wiążąca, mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 4 cm,
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, warstwa ścieralna, mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 4 cm,
wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej grubości 8 cm,
profilowanie i zagęszczanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego szerokości 0,50 m,
wymiana przepustów pod zjazdami,
odmulenie rowów przydrożnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 4157014,68 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część numer 3 – „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowościach Biedaczów, Brzóza Królewska i Wierzawice”.1) Zakres robót obejmuje wykonanie:
kolektora grawitacyjnego Ø 200 PVC – 1 847,50 m,
kolektora grawitacyjnego Ø 200 PE – 107,00 m,
kolektora tłocznego Ø 90 – 1 806,00 m,
studzienek kanalizacyjnych Ø 425 – 12 szt.,
studzienek kanalizacyjnych Ø 400 – 52 szt.,
studni rozprężnej Ø 1200 – 1 szt.,
studni płuczących Ø 1200 – 3 szt.,
sieciowej przepompowni ścieków wraz z instalacją elektryczną zgodnie z warunkami przyłączenia, ogrodzeniem i zagospodarowaniem terenu – 1 kpl.
sieci wodociągowej Ø 110 – 326,00 m,
hydrantu żeliwnego Ø80 – 4 kpl.
2) Łączna długość kolektorów wynosi około 3,7 km sieci kanalizacyjnej i około 0,3 km sieci wodociągowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 1456247,53 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4590861,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5587068,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4590861,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950359116
7.3.3) Ulica: Lwowska
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 22-600
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Brak możliwości wskazania nazwy podwykonawcy na tym etapie postępowania
Zakres zamówienia, który wykonawca zamierza powierzyć do realizacji podwykonawcy: Część robót kanalizacyjnych
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4590861,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5896507,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5896507,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5896507,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowy Dróg i Transportu Sebastian Babiś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180296251
7.3.4) Miejscowość: Wierzawice
7.3.5) Kod pocztowy: 37-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5896507,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1208391,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1308720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1208391,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. "FLISEK" S.C. ROMAN FLIS, WALDEMAR FLIS, MATEUSZ FLIS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690560227
7.3.3) Ulica: ul. Nad Stojadłem 3
7.3.4) Miejscowość: Leżajsk
7.3.5) Kod pocztowy: 37-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1208391,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |