Usługa załadunku, transportu, segregacji i utylizacji odpadów budowlanych

Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00178778
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00178778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-07 11:02
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11efbe78-f400-4cdf-a4e8-fff03d061aae
Identyfikator
5482480508
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczneUsługi usuwania azbestuUsuwanie azbestu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00178778 z dnia 2025-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa załadunku, transportu, segregacji i utylizacji odpadów budowlanych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240404177

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Liburnia 2a

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbm.cieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbm.cieszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zbm-cieszyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa załadunku, transportu, segregacji i utylizacji odpadów budowlanych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11efbe78-f400-4cdf-a4e8-fff03d061aae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00178778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00162277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBM/D/12/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi załadunku, transportu, segregacji i utylizacji odpadów budowlanych i innych materiałów powstałych z rozbiórki budynku kamienicy. Spryzmowany materiał do utylizacji o szacunkowej masie łącznej około 511,06 ton.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

90650000-8 - Usługi usuwania azbestu

45262660-5 - Usuwanie azbestu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do dnia składania ofert nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi