Usługa publikacji artykułów prasowych promujących Bazę Usług Rozwojowych
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00365975
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-13 15:14
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591457717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi reklamowe i marketingoweUsługi reklamoweUsługi publikacji
Wykonawcy
2 przyznane
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA TROPEM PRZYGODYKielce, PL
38 745 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA TROPEM PRZYGODYKielce, PL
38 745 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.