Modernizacja toru kolejowego Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej na terenie Gminy Miasto Koszalin

Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00366096
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00366096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-13 17:08
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8571db0-298d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6692385366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

TOWARZYSTWO KOSZALIŃSKIEJ KOLEI WĄSKOTOROWEJKoszalin, PL · lot 0
125 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00366096 z dnia 2024-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja toru kolejowego Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej na terenie Gminy Miasto Koszalin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920802

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Staromiejski 6-7

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-007

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 943488656

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.miszewska@um.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.koszalin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja toru kolejowego Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej na terenie Gminy Miasto Koszalin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8571db0-298d-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033787/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja torowiska kolei wąskotorowej - wykonanie prac niezbędnych do dopuszczenia toru kolejowego Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej na terenie Gminy Miasto Koszalin do eksploatacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Niniejsze zamówienie było przedmiotem postępowania (Numer referencyjny Zamawiającego: BZP-8.271.1.14.2024.EM), które Zamawiający w dniu 12 kwietnia 2024 r. wszczął w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych poprzez zamieszczenie w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenia o zamówieniu o numerze 2024/BZP 00284144. Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 30 kwietnia 2024 r. do godziny 08:00 w postępowaniu – za pośrednictwem platformy e-Zamówienia – została złożona jedna oferta, przez Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej, Koszalin. W dniu 9 maja 2024 r. Zamawiający Gmina Miasto Koszalin, unieważnił, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, ww. postępowanie (Numer referencyjny Zamawiającego: BZP-8.271.1.14.2024.EM) na modernizację toru kolejowego Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej na terenie Gminy Miasto Koszalin, jako że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
c.d.n. w Sekcji IX pkt I

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-8.271.1.19.2024.EM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 203252,04 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 101626,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja toru kolejowego Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej na terenie Gminy Miasto Koszalin.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach Nr 1 i Nr 2 do Zaproszenia do negocjacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320118290

7.3.3) Ulica: Kolejowa 4

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-874

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

I. c.d. treści rozpoczętej w Sekcji III pkt 3.1.1.:
Biorąc powyższe pod uwagę, na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych udzielono zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jako że w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 (lit. c) ustawy Prawo zamówień publicznych, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
II. Termin realizacji zamówienia: 2 tygodnie od dnia zawarcia umowy (ze względu na brak możliwości wyboru w punkcie 8.3.) okresu realizacji zamówienia w tygodniach, okres realizacji zamówienia w tym punkcie wskazano w dniach).
2024-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane