Dostosowanie instalacji grzewczej (gazowej) do obecnych wymagań wraz z montażem 4 kotłów gazowych w budynkach biurowo-mieszkalnych będącymi placówkami Urzędu Morskiego w Gdyni
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00366198
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00366198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-14 07:36
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66bf111e-e758-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00366198 z dnia 2024-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie instalacji grzewczej (gazowej) do obecnych wymagań
wraz z montażem 4 kotłów gazowych w budynkach biurowo-mieszkalnych będącymi placówkami Urzędu Morskiego w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie instalacji grzewczej (gazowej) do obecnych wymagańwraz z montażem 4 kotłów gazowych w budynkach biurowo-mieszkalnych będącymi placówkami Urzędu Morskiego w Gdyni
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66bf111e-e758-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255837
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.13.2024.JL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169863,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Dostosowanie instalacji grzewczej (gazowej) do obecnych wymagań wraz z montażem 2 kotłów gazowych w budynku Obwodu Ochrony Wybrzeża Sobieszewo ul. Tęczowa 10 lokal nr 1 i 3”Opis: stanowi Załącznik nr 2A do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Miejsce inwestycji: Budynek Obwodu Ochrony Wybrzeża Sobieszewo,
ul. Tęczowa 10 lokal 1 i 3.
Termin wykonania zamówienia: Czas trwania umowy, który nie przekroczy 4 miesięcy od chwili podpisania Umowy - maksymalnie do 15 września 2024 r. - stanowi kryterium oceny ofert (wskazane w rozdziale XX SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
45000000-7 - Roboty budowlane
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
44621000-9 - Grzejniki i kotły grzewcze
4.5.5.) Wartość części: 87945,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Dostosowanie instalacji grzewczej (gazowej) do obecnych wymagańwraz z montażem 2 kotłów gazowych w budynku Bosmanatu Portu Jastarnia ul. Portowa 26 lokale nr 1A i 2”
Opis: stanowi Załącznik nr 2B do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Miejsce inwestycji: Budynek Bosmanat Portu Jastarnia,
ul. Portowa 26 lokal 1A i 2.
Termin wykonania zamówienia: Czas trwania umowy, który nie przekroczy 4 miesięcy od chwili podpisania Umowy - maksymalnie do 15 września 2024 r. - stanowi kryterium oceny ofert (wskazane w rozdziale XX SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
45000000-7 - Roboty budowlane
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
44621000-9 - Grzejniki i kotły grzewcze
4.5.5.) Wartość części: 81918,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia:
- art. 255 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
W dniu 27 maja 2024 r. Zamawiający dokonał wyboru ofert najkorzystniejszej
przedmiotowego postępowania na Część nr 1 . Jako Wykonawcę wybrano ofertę nr 2 EKO-TECH Karol Słomski, ul. Konopnickiej 16, 83-140 Gniew. W dniu 04 czerwca 2024 r. Wykonawca poinformował pismem o odstąpieniu od podpisania umowy co stanowi uchylenie się od podpisania umowy. W przedmiotowym postępowaniu nie ma już ważnych ofert. Mając powyższe na względzie, unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia stało się konieczne i jest uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia:
- art. 255 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
W dniu 27 maja 2024 r. Zamawiający dokonał wyboru ofert najkorzystniejszej
przedmiotowego postępowania na Część nr 2. Jako Wykonawcę wybrano ofertę nr 2 EKO-TECH Karol Słomski, ul. Konopnickiej 16, 83-140 Gniew. W dniu 04 czerwca 2024 r. Wykonawca poinformował pismem o odstąpieniu od podpisania umowy co stanowi uchylenie się od podpisania umowy. W przedmiotowym postępowaniu nie ma już ważnych ofert. Mając powyższe na względzie, unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia stało się konieczne i jest uzasadnione.
| 2024-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |