Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów i usługa sekwencjonowania DNA metodą Sangera

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00453655
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00453655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-12 09:40
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3a91e4c-f70d-11ee-8d01-6607a228ef1b
Identyfikator
8943140523
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

Wykonawcy

1 przyznane

Eurofins Genomics Germany GmbHEbersberg, DE · lot 0
23 271,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453655 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów i usługa sekwencjonowania DNA metodą Sangera

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020671635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stabłowicka 147

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 54-066

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.sopanska@port.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.port.org.pl/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badania naukowe i rozwojowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów i usługa sekwencjonowania DNA metodą Sangera

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3a91e4c-f70d-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00278343

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. Podstawa prawna tych negocjacji: art. 217 w zw. z art. 304 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.; zwana dalej: PZP).
Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki: art. 305 pkt. 2) PZP.
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie zostały złożone żadne oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający ogłosił uprzednio prowadzone postępowanie o nr sprawy DZ.271.6.2024
w trybie podstawowym (nr ogłoszenia 2024/BZP 00246912).
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 25.03.2024 r. do godz. 11:30 nie została złożona żadna oferta.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-4182aea6-e1f3-11ee-a01e-f641a8763d5f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZP.271.34.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 23670,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sukcesywnych usług syntezy oligonukleotydów (starterów) i usług sekwencjonowania DNA metodą Sangera, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego z podziałem na 3 części

4.5.3.) Główny kod CPV: 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurofins Genomics Germany GmbH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 165840

7.3.3) Ulica: Anzinger Str 7a

7.3.4) Miejscowość: Ebersberg

7.3.5) Kod pocztowy: 85560

7.3.7.) Kraj: Niemcy

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23271,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie składa się z 3 części.
Na każdą część podpisano oddzielną umowę.
1. Umowa nr 276/2024/UZ na cz. 1 postępowania została zawarta w dniu: 09.08.2024 z firmą Eurofins Genomics Germany GmbH., Anzinger Str 7a, 85560 Ebersberg, Niemcy, wpisaną do niemieckiego rejestru handlowego B Sądu Rejonowego w Monachium pod nr 165840, na kwotę brutto:
14 400,00 zł w przedmiocie „Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów i usługa sekwencjonowania DNA metodą Sangera na potrzeby Grupy Badawczej Synaptogenezy”.
2. Umowa nr 279/2024/UZ na część 2 postępowania została zawarta w dniu: 09.08.2024 z firmą Eurofins Genomics Germany GmbH., Anzinger Str 7a, 85560 Ebersberg, Niemcy, wpisaną do niemieckiego rejestru handlowego B Sądu Rejonowego w Monachium pod nr 165840, na kwotę brutto:
1 401,25 zł w przedmiocie „Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów na potrzeby Laboratorium Usługowego Centrum Diagnostyki Populacyjnej”.
3. Umowa nr 280/2024/UZ na część 3 postępowania została zawarta w dniu: 09.08.2024 z firmą Eurofins Genomics Germany GmbH., Anzinger Str 7a, 85560 Ebersberg, Niemcy, wpisaną do niemieckiego rejestru handlowego B Sądu Rejonowego w Monachium pod nr 165840, na kwotę brutto:
7 470,00 zł w przedmiocie „Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów i usługa sekwencjonowania DNA metodą Sangera na potrzeby Grupy Badawczej Synaptogenezy” B Sądu Rejonowego w Monachium pod nr 165840, na kwotę brutto: 14 400,00 zł w przedmiocie (wpisać przedmiot umowy) „Sukcesywna usługa syntezy oligonukleotydów na potrzeby Grupy Badawczej Odporności Wrodzonej”.
2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi