Rozwój infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Uścimów
Gmina Uścimów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00366895
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00366895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-14 11:23
- Lokalizacja
- Stary Uścimów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3dac5c9-1cfc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7141943167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00366895 z dnia 2024-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Uścimów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Uścimów
1.3.) Oddział zamawiającego: Uścimów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Uścimów 37
1.5.2.) Miejscowość: Stary Uścimów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 8523026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uscimow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uguscimow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b3dac5c9-1cfc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Uścimów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3dac5c9-1cfc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062338/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozwój infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Uścimów (PGR)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345968
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Rozwój infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Uścimów”.
Przedmiot zamówienia realizowany w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Zakres zamówienia na wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn.: „Rozwój infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Uścimów” obejmuje „Przebudowę i rozbudowę stacji ujęcia wody w Starym Uścimowie”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3654862,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5025872,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |