„Organizacja i przeprowadzenie zajęć integracji sensorycznej, logorytmicznych oraz treningu umiejętności społecznych”
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W MORAWICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00178893
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00178893/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-07 11:28
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d492d74-0af3-43f4-a35e-13aac6e37ae3
- Identyfikator
- 6571858699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi edukacji specjalnej
Wykonawcy
3 przyznane
Pan Przedsionek Iwona KunderaKielce, PL · lot 0
31 360 PLNPan Przedsionek Iwona KunderaKielce, PL · lot 1
31 680 PLNPan Przedsionek Iwona KunderaKielce, PL · lot 2
18 128 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00178893 z dnia 2025-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Organizacja i przeprowadzenie zajęć integracji sensorycznej, logorytmicznych oraz treningu umiejętności społecznych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W MORAWICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260016459
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 4
1.5.2.) Miejscowość: Morawica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpomor@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zpomorawica.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d492d74-0af3-43f4-a35e-13aac6e37ae31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Organizacja i przeprowadzenie zajęć integracji sensorycznej, logorytmicznych oraz treningu umiejętności społecznych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d492d74-0af3-43f4-a35e-13aac6e37ae3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00178893
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081846/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja i przeprowadzenie zajęć integracji sensorycznej, logorytmicznych oraz treningu umiejętności społecznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Usługa realizowana w ramach projektu pn. „Podniesienie jakości edukacji przedszkolnej w Samorządowym Przedszkolu w Morawicy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00139230
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 075-6/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Organizacja i przeprowadzenie zajęć Integracji SensorycznejPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie wsparcia dla 70 dzieci w wieku przedszkolnym, uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Morawicy, poprzez organizację i przeprowadzenie zajęć Integracji Sensorycznej.
Cel zajęć: aktywizacja i ćwiczenia ruchowe stymulujące różne układy zmysłów u dzieci, prowadzące u dzieci do rozwoju koncentracji, uważności, samodzielności.
W zajęciach udział wezmą dzieci w wieku przedszkolnym, które wymagają wsparcia w zakresie indywidualnego rozwoju (deficyty rozwojowe mogą być zauważone przez opiekunów przedszkolnych lub rodziców. Do udziału w zajęciach nie jest konieczna diagnoza z poradni psychologiczno-pedagogicznej).
Zajęcia oparte na pomocach dydaktycznych, które zapewnia Zamawiający, np.: tace do prac sensorycznych; zapachowe butelki; puszki szmerowe; tabliczki baryczne; szorstkie cyfry i litery; mata zręcznościowa (stopy, dłonie); guma sensoryczno – animacyjna; mata zegar; liczydła duże drewniane na stojaku; zestaw piankowy rehabilitacyjny; materac płaski antypoślizgowy; zestaw sensoryczny fakturowe kwadraty. Ponadto zorganizowany zostanie ogród sensoryczny, który pozwoli na realizację zajęć w ciekawy sposób.
Zajęcia indywidualne realizowane dla 70 dzieci.
Częstotliwość spotkań: 1 raz w miesiącu dla każdego z 70 dzieci, począwszy od kwietnia 2025 r.
Czas spotkań: każde ze spotkań trwa 45 minut/dziecko (70 dzieci x 1 spotkanie w miesiącu x 4 m-ce = 280 godzin 45 minutowych).
Miejsce zajęć: Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy, ul. Szkolna 2, 26-026 Morawica. Zamawiający zapewnia salę do przeprowadzenia zajęć oraz pomoce oparte na pomocach dydaktycznych o których mowa powyżej. W ramach projektu zorganizowany zostanie na świeżym powietrzu ogród sensoryczny, który również posłuży jako miejsce realizacji zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
4.5.5.) Wartość części: 25040,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Organizacja i przeprowadzenie zajęć logorytmicznych.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie wsparcia dla 80 dzieci w wieku przedszkolnym, uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Morawicy, poprzez organizację i przeprowadzenie zajęć logorytmicznych.
Cel zajęć: wspomaganie profilaktyki prawidłowego rozwoju mowy, terapia zaistniałych anomalii mowy. Głównym składnikiem zajęć jest rytm wykorzystywany do ćwiczeń usprawniających motorykę małą i dużą, ćwiczenia hamująco-pobudzające oraz słowno-muzyczne co efektywnie wpływa na rozwój sfery poznawczej dziecka. Zajęcia mają m.in. kształtować poczucie rytmu, wpływać na odpowiednią stymulację aparatu słuchu, poprawiać fonetyczne możliwości dzieci, korygować wady wymowy itp.
Zajęcia indywidualne realizowane dla 80 dzieci.
Częstotliwość spotkań: 1 raz w miesiącu dla każdego z 80 dzieci, począwszy od kwietnia 2025 r.
Czas spotkań: każde ze spotkań trwa 30 minut/dziecko (80 dzieci x 1 spotkanie w miesiącu x 4 m-ce = 320 godzin 30 minutowych).
Miejsce zajęć: Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy. Zamawiający zapewnia salę lekcyjną do przeprowadzenia zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
4.5.5.) Wartość części: 36162,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 – Organizacja i przeprowadzenie treningu umiejętności społecznych.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie wsparcia dla 114 dzieci w wieku przedszkolnym, uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Morawicy, poprzez organizację i przeprowadzenie treningu umiejętności społecznych.
Cel zajęć: ograniczenie zachowań niepożądanych i stereotypowych, wykształcenie postaw antydyskryminacyjnych, nauka wyrażania własnych potrzeb i emocji, rozwój świadomości własnej osoby, rozwój umiejętności komunikacyjnych, nauka właściwych relacji z rówieśnikami itp.
Zajęcia realizowane dla 11 grup ok. 10-osobowych.
Częstotliwość spotkań: min. 1 raz w tygodniu dla każdej grupy, począwszy od kwietnia 2025 r.
Czas spotkań: każde ze spotkań trwa 45 minut/grupę (11 grup x 1 spotkanie w tygodniu x 4 m-ce = 176 godzin 45 minutowych).
Miejsce zajęć: Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy. Zamawiający zapewnia salę lekcyjną do przeprowadzenia zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
4.5.5.) Wartość części: 26460,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31360,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31360,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pan Przedsionek Iwona Kundera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6642006734
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-437
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31360,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31680,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31680,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pan Przedsionek Iwona Kundera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6642006734
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-437
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31680,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18128,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18128,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pan Przedsionek Iwona Kundera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6642006734
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-437
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18128,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30| 2025-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |