Przebudowa drogi w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz w sięgaczu ul. Braci Hofmannów
GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00367280
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00367280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-14 12:31
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c72ab29-fbc3-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 8991854373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00367280 z dnia 2024-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz w sięgaczu ul. Braci Hofmannów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931040088
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Januszowicka 15 A
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-135
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@zim.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zim-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz w sięgaczu ul. Braci Hofmannów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c72ab29-fbc3-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032726/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi w ul. Braci Hofmannów we Wrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288632
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.362.15.droga.ul.Hofmannów.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz w sięgaczu ul. Braci Hofmannów, w podziale na zadania:
Zadanie 1: przebudowa drogi wraz odwodnieniem, oświetleniem, MKT w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz w sięgaczu ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Braci Hofmannów głównej do drogi 6KD-D z placem do zawracania wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego od placu do zawracania do ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Konduktorskiej w podziale na etapy:
Etap 1: przebudowa drogi wraz z oświetleniem i MKT w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz w sięgaczu ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Braci Hofmannów głównej do drogi 6KD-D z placem do zawracania wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego od placu do zawracania do ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Konduktorskiej (zadanie finansowane przez Gminę Wrocław)
Etap 2: budowa kanalizacji deszczowej oraz przebudowa hydrantu w ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Tunelowej do drogi 3KD-L oraz budowa kanalizacji deszczowej w sięgaczu ul. Braci Hofmannów na odcinku od ul. Braci Hofmannów głównej do drogi 6KD-D (zadanie finansowane przez MPWiK)
Zadanie 2: Zieleń, w tym nasadzenia krzewów oraz założenie trawników (zadanie finansowane przez Gminę Wrocław)
Zadanie 3: Pielęgnacja zieleni wykonanej w ramach Zadania 2 (zadanie finansowane przez Gminę Wrocław), w tym:
Zadanie 3A: pielęgnacja trawników, założonych w ramach Zadania 2
Zadanie 3B: pielęgnacja pozostałej zieleni nasadzonej w ramach Zadania 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3828796,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5167701,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3828796,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIWRO Sp.zo.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961588524
7.3.3) Ulica: ul. Wrocławska 77
7.3.4) Miejscowość: Byków
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Koordynacja prac związanych z zielenią - ANSEE CONSULTING
Michał Jaśkiewicz Sp. z o.o.
z siedzibą: ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3828796,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie:Zadanie 1: 7 miesięcy od daty podpisania umowy
Zadanie 2: 10 miesięcy od daty podpisania umowy
Zadanie 3A: 12 miesięcy od daty zakończenia odbioru Zadania 2
Zadanie 3B: 36 miesięcy od daty zakończenia odbioru Zadania 2
| 2024-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |