WM/SZP/TP/37/2024/S Przebudowa układu pomieszczeń Centrum Usług Mieszkańca w budynku Grafit wraz z dostosowaniem instalacji sanitarnych, instalacji wentylacji, instalacji ppoż, instalacji....
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00367380
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00367380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-14 12:52
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-114f7abc-1ce3-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00367380 z dnia 2024-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WM/SZP/TP/37/2024/S Przebudowa układu pomieszczeń Centrum Usług Mieszkańca w budynku Grafit wraz z dostosowaniem instalacji sanitarnych, instalacji wentylacji, instalacji ppoż, instalacji....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WM/SZP/TP/37/2024/S Przebudowa układu pomieszczeń Centrum Usług Mieszkańca w budynku Grafit wraz z dostosowaniem instalacji sanitarnych, instalacji wentylacji, instalacji ppoż, instalacji....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-114f7abc-1ce3-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237074/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 210_Remont COM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/37/2024/S
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę układu pomieszczeń Centrum Obsługi Mieszkańca w budynku „Grafit”, wraz z dostosowaniem instalacji sanitarnych, instalacji wentylacyjnej, instalacji ppoż., instalacji elektrycznej oraz telekomunikacyjnej. Prace, o których mowa, wykonywane będą w odniesieniu do pomieszczeń położonych na parterze istniejącego budynku biurowo usługowego „Grafit” przy ul. Namysłowskiej 8 we Wrocławiu zlokalizowanego na działce nr 1 1/3; AR-11, obręb Plac Grunwaldzki. Prace zlecane na podstawie niniejszej umowy obejmować będą w szczególności wykonanie:
a) robót rozbiórkowych w ramach których przewiduje się demontaż lub rozbiórkę:
- istniejącej stolarki drzwiowej;
- istniejącej stolarki przegród szklanych;
- wyburzenia ścian wewnętrznych (wykonane z płyt g-k);
- wykonanie otworów okiennych ścian zewnętrznych;
- demontaż posadzek (płytki ceramiczne);
- demontaż sufitów podwieszanych;
- demontaż infrastruktury technicznej i wyposażenia wg części branżowej dokumentacji;
b) robót budowlanych i instalacyjnych w ramach których przewiduje się:
- wykonanie nowych ścianek działowych w systemie z płyt g-k, w systemie przeszklonych ścianek systemowych na profilach aluminiowych;
- wykonanie nowej instalacji elektrycznej wraz z montażem osprzętu elektrycznego oraz oświetlenia;
- wykonanie prac na instalacjach sanitarnych - instalacji wod.-kan.; instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, tryskaczowej; c.o.;
- wykonanie nowej posadzki z płytek ceramicznych;
- montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej;
- montaż nowej stolarki okiennej wewnętrznej;
- montaż nowej stolarki okiennej zewnętrznej;
- wykonanie sufitów podwieszanych;
- montaż infrastruktury technicznej w zakresie określonym w dokumentacji;
- montaż elementów wykończenia ścian (elementy akustyczne, lamele, tapety).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232460-4 - Roboty sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 13 czerwca 2024r. o godz. 9:00:00 upłynął termin składania ofert w ww. postępowaniu.Do upływu tego terminu nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |