Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” w roku 2024
ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W BIELSKU-BIAŁEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00367631
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-14 13:34
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372667254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi fizjoterapii
Wykonawcy
18 przyznanych
Magdalena Pudełko-IżakiewiczBielsko-Biała, PL
40 500 PLNEWA ROTYŃSKABielsko-Biała, PL
35 000 PLNLogopapla Gabinet Logopedyczny Aleksandra JureczkoBielsko-Biała, PL
23 750 PLNMagdalena Jakubiec-NogajBielsko-Biała, PL
19 600 PLNMaria Jaworska-ŁańkoBielsko-Biała, PL
9900 PLNEdyta WasiakBielsko-Biała, PL
46 000 PLNEdyta WasiakBielsko-Biała, PL
36 000 PLNBernadeta Heller-GardyńskaBielsko-Biała, PL
34 650 PLNMagdalena Korytkowska-ChowaniecBielsko-Biała, PL
25 000 PLNBernadeta Heller-GardyńskaBielsko-Biała, PL
19 800 PLNEnce Pence Mateusz WagnerBielsko-Biała, PL
15 000 PLNShodout Anna MelekCieszyn, PL
10 450 PLNRADOSŁAW IŻAKIEWICZBielsko-Biała, PL
54 000 PLNEWA ROTYŃSKABielsko-Biała, PL
35 000 PLNShodout Anna MelekCieszyn, PL
23 750 PLNEnce Pence Mateusz WagnerBielsko-Biała, PL
15 000 PLNEwa KuźniarBielsko-Biała, PL
9900 PLNDaria GórnyJaworze, PL
11 520 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.