Usługa prowadzenia zajęć i warsztatów dla uczestników Placówek Wsparcia Dziennego z terenu Gminy Raków
GMINA RAKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00367733
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-14 13:53
- Lokalizacja
- Raków, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572524517
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi prawnicze
Wykonawcy
9 przyznanych
Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu Proland-SportKraków, PL
48 300 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
55 000 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
15 000 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
110 000 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
55 000 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
21 000 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
21 000 PLNMICHAŁ JAROSZKielce, PL
14 000 PLNEMILIA KAŹMIERCZAKStaszów, PL
14 280 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.