Budowa placu zabaw i boiska przy ZSP w Łękawie
Gmina Bełchatów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00367968
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00367968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-14 14:34
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbc883fb-1cec-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7692054368
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00367968 z dnia 2024-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw i boiska przy ZSP w Łękawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bełchatów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 13
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugbelchatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugbelchatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw i boiska przy ZSP w Łękawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbc883fb-1cec-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031896/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa placu zabaw i boiska przy ZSP w Łękawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00343382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw przy ZSP w Łękawie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa placu zabaw i boiska przy ZSP w Łękawie” w zakres której, zgodnie z projektem budowlanym, wchodzą:
a) prace przygotowawcze,
b) prace ziemne wraz z przygotowaniem terenu,
c) demontaż wraz z utylizacją istniejących urządzeń zabawkowych wraz z fundamentami,
d) likwidacja istniejących utwardzeń i elementów betonowych na terenie placu zabaw,
e) prace budowlane – fundamenty dla urządzeń placu zabaw,
f) dostawa i zabudowa urządzeń placu zabaw,
g) utwardzenia z nawierzchni bezpiecznej oraz piasku na placu zabaw.
2. Lokalizacja inwestycji: dz. nr ewid. 831/1, obręb Łękawa, gmina Bełchatów
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na realizację zadania zamierzał przeznaczyć 260 000,00 zł. Cena najniższej oferty wynosi 353 08,49 zł. zatem przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zachodzi więc uzasadniona przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2024-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |