Rozbudowa Żłobka Samorządowego nr 1 w Choroszczy

GMINA CHOROSZCZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00368090
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00368090/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-14 15:07
Lokalizacja
Choroszcz, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d69cca5-d7aa-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
9661769699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty instalacyjne w budynkachRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SATO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
1 918 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00368090 z dnia 2024-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Żłobka Samorządowego nr 1 w Choroszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOROSZCZ

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Choroszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dominikańska 2

1.5.2.) Miejscowość: Choroszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-070

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@choroszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://choroszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d69cca5-d7aa-11ee-a3b5-e25d731b0da9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Żłobka Samorządowego nr 1 w Choroszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d69cca5-d7aa-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368090

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049508/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa Żłobka Samorządowego nr 1 w Choroszczy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00227049

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI – III.271.08.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie inwestycji pn. „Rozbudowa Żłobka Samorządowego Nr 1 w Choroszczy”, obejmującego wykonanie na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej dla ww. zadania, robót budowlanych związanych z rozbudową i przebudową istniejącego budynku użyteczności publicznej – Żłobka Samorządowego w Choroszczy wraz z placem zabaw
oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną, w zakresie umożliwiającym uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu objętego inwestycją i uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji pozwoleniu na użytkowaniu.
Ogólny zakres zadania:
 budowa budynku parterowego o wym. 12,64 m x 23,25 m,
 rozbiórka obiektów kolidujących z zadaniem (pochylnia stalowa, schody betonowe zewnętrze z pochwytami, urządzenia istniejącego placu zabaw),
 przebudowa istniejącego i budowa nowego układu komunikacyjnego wraz z budową rampy podjazdowej dla osób niepełnosprawnych,
 instalacje wewnętrzne: wod-kan., c.o., grzewcza, wentylacyjna i elektryczna,
 instalacje zewnętrzne: sanitarna wraz z wykonaniem przyłącza do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowa wraz z wykonaniem przyłącza do istniejącej sieci deszczowej,
 plac zabaw (montaż urządzeń z istniejącego placu zabaw oraz dostawa i montaż nowych urządzeń, zgodnie z dokumentacją projektową) wraz ogrodzeniem,
 zieleń,
 remont nawierzchni drogi manewrowej, miejsc postojowych i na działce nr geod. 926/2 (pomiędzy istniejącym budynkiem ośrodka zdrowia i działką nr geod. 926/4).
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w:
a) Dokumentacji projektowej – Załącznik Nr 9 do SWZ,
b) specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (SSTWiORB) stanowiących Załącznik Nr 10 do SWZ.
c) przedmiarach robót stanowiących Załącznik Nr 11 do SWZ,
d) wymaganiach szczegółowych realizacji zadania stanowiącym Załącznik Nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 16

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1918800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2089300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1918800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SATO Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420012018

7.3.3) Ulica: ul. Zielna 31W

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-339

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty sanitarne i elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1918800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane