Budowa pawilonu kulturalno-sportowego w Wólce Tarłowskiej
Gmina Tarłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00368245
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00368245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-16 11:14
- Lokalizacja
- Tarłów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eab1ccf5-06db-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 8631589182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00368245 z dnia 2024-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pawilonu kulturalno-sportowego w Wólce Tarłowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-515
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: (15)83-85-111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tarlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.tarlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminatarlow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pawilonu kulturalno-sportowego w Wólce Tarłowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eab1ccf5-06db-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025316/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa pawilonu kulturalno-sportowego w Wólce Tarłowskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00309221
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.3/PN/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1016238,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa pawilonu kulturalno-sportowego w Wólce Tarłowskiej”.
W ramach zadania planowana jest budowa parterowego budynku w technologii modułowej. Będzie on pełnił rolę miejsca spotkań dla mieszkańców oraz sportowców, którzy trenują w lokalnym klubie. Przewidziano dwa segmenty z osobnymi wejściami segment sportowy oraz segment integracyjny. W części kulturalnej przewidziano m.in. salę gdzie będą odbywały się spotkania integracyjne, kulturalne, zebrania mieszkańców Gminy Tarłów, pomieszczenie socjalne (wraz z wyposażeniem w meble kuchenne, zastawę kuchenną oraz sprzęt agd), magazyn oraz toaletę ogólnodostępną przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Zadanie dotyczy również wyposażenia sali w stoły i krzesła konferencyjne oraz w rzutnik i ekran.
W pawilonie będzie też segment sportowy gdzie przewidziano m.in.: szatnie dla dwóch drużyn sportowych sąsiadujące z indywidualnymi pomieszczeniami higienicznosanitarnymi, toaletę ogólnodostępna (w tym dla osób niepełnosprawnych), pomieszczenie trenera oraz pomieszczenie dla sędziego.
W ramach zadania realizowane będzie również zagospodarowanie terenu, w tym m.in. utwardzenie - opaska z kostki betonowej wokół budynku, wydzielenie i malowanie miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych i montaż stojaków dla rowerów. Powstanie niezbędna infrastruktura techniczna: ogrzewanie, instalacja elektryczna, instalacja wod-kan, przyłącza energetyczne oraz instalacje zewnętrzne w tym instalacja paneli fotowoltaicznych, która pozwoli na obniżenie bieżących kosztów utrzymania i funkcjonowania.
Opracowana zostanie kompletna dokumentacja projektowa wraz ze wszystkimi pozwoleniami z uzyskaniem stosownych pozwoleń, uzgodnień z rzeczoznawcami, budowa i przekazanie budynku do użytkowania. Obiekt będzie pełnił funkcję usługową.
Przedmiot zamówienia składa się z wykonania kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych wymaganymi przepisami uzgodnień, pozwoleń, zgłoszeń, itp. oraz wykonanie całości robót budowlanych w oparciu o uprzednio opracowaną dokumentację zaakceptowaną przez Zamawiającego.
Zakres planowanych do realizacji robót budowlanych obejmuje roboty:
• Wykonanie dokumentacji projektowej, wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji i załączników.
• Roboty ziemne – wykorytowanie gruntu pod płytę fundamentową, częściowa wymiana gruntu.
• Demontaż istniejącego utwardzenia z płyt betonowych wraz z ich utylizacją
• Wykonanie płyty fundamentowej monolitycznej wraz z jej izolacją termiczną i przeciwwilgociową
• Montaż prefabrykowanych modułów kontenerowych/ konstrukcji stalowej obudowanej płytą warstwową wraz z wymagana wentylacją wywiewną
• Wykończenie wnętrz: wykonanie ścianek działowych z płyt g-k., licowanie ścian z płyt g-k, wykonanie sufitu podwieszanego typu armstrong, montaż wewnętrznej stolarki budowlanej. Montaż wewnętrznych instalacji wod-kan, c.o. (ogrzewanie elektryczne), elektrycznej. Wykonanie posadzek z płytek ceramicznych, wykończenie ścian łazienek z glazury
• Wykonanie schodów zewnętrznych, oraz pochylni z kostki betonowej i palisady
• Wykonanie utwardzeń z kostki betonowej, wraz z obrzeżami betonowymi 100x30x6cm
• Wykonanie przyłącza wody i przyłącza kanalizacji z sieci miejskiej, wykonanie przyłącza kablowego elektrycznego do budynku
• Zakup i montaż wyposażenia pawilonu kulturalno-sportowego
• Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku o łącznej mocy 10kW
• Montaż balustrady na istniejących schodach prowadzących do trybun sportowych
• Montaż stojaka na rowery
• Wykonanie hydrantu zewnętrznego
• Wykonanie ogrodzenia z siatki panelowej, wraz z montażem bramy panelowej wjazdowej oraz dwiema furtkami panelowymi
• Nawiezienie i rozścielenie ziemi roślinnej, wraz z obsianiem trawą
• Budowa altany o konstrukcji drewnianej, wraz z utwardzeniem terenu z kostki betonowej
• Wykonanie placu zabaw
• Montaż czterech autonomicznych słupów oświetleniowych
• Wykonanie murowanego grilla
• Wyposażenie budynku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45233140-2 - Roboty drogowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45431200-9 - Kładzenie glazury
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1795800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2192106,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1795800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DTKS Budownictwo Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661739120
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1795800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |