EkoPatio – Ogród wspólnych lekcji przy Szkole Podstawowej im. H.Sienkiewicza w Bobolicach

Gmina Bobolice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00368346
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00368346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-17 08:46
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27e25285-1d99-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
4990441187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania ogrodówSadzenie drzewChodniki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00368346 z dnia 2024-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
EkoPatio – Ogród wspólnych lekcji przy Szkole Podstawowej im. H.Sienkiewicza w Bobolicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bobolice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobolice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

EkoPatio – Ogród wspólnych lekcji przy Szkole Podstawowej im. H.Sienkiewicza w Bobolicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27e25285-1d99-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057609/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 EkoPatio – Ogród wspólnych lekcji przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344498

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.4.2024.SZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest stworzenie przyjaznej, ekologicznej i edukacyjnej przestrzeni dla mieszkańców Gminy Bobolice, w szczególności uczniów szkół podstawowych w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z OPZ, załącznikami do OPZ i SWZ oraz wzorem umowy w sprawie zamówienia publicznego. Teren inwestycji obejmuje działkę numer 286 obręb Bobolice 2, która jest własnością Gminy Bobolice w trwałym zarządzie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach. Prace realizowane będą na terenie placówki edukacyjnej. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz ze wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211600-8 - Sadzenie drzew

34953300-5 - Chodniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zamówieniu publicznym prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 2, pn. „EkoPatio – Ogród wspólnych lekcji przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bobolicach”, w terminie określonym w SWZ, tj. 14.06.2024r. wpłynęła 1 oferta, firmy OUTSIDE Architektura Krajobrazu Sp. z o.o., ul. Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, na kwotę 352.221,40 zł. Zamawiający na to zadanie przeznaczył kwotę 151.660,12 zł brutto. W związku z tym, że Oferta Wykonawcy przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie może obecnie zwiększyć kwoty do ceny z oferty, a zmniejszenie zakresu przedmiotu zamówienia wymaga odrębnych działań. Postępowanie zostanie ogłoszone po raz drugi.
2024-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane