Opracowanie operatów wodnoprawnych na wprowadzenie wód opadowych i roztopowych wylotami kanalizacji opadowej do odbiorników z uzyskaniem pozwoleń wodnoprawnych
Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00368459
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-17 09:23
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6783181600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
Wykonawcy
2 przyznane
POWIETRZE HAŁAS OPERATY BARTŁOMIEJ FLIEGNERPłoty, PL
52 882,83 PLNPOWIETRZE HAŁAS OPERATY BARTŁOMIEJ FLIEGNERPłoty, PL
52 882,83 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.