Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Goździe

GMINA KŁOCZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00368483
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00368483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-17 09:30
Lokalizacja
Kłoczew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eaf61c08-ec20-11ee-b4e0-4ac387c144e3
Identyfikator
5060026477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB GAJOWNIKKrzywda, PL · lot 0
2 874 543,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00368483 z dnia 2024-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Goździe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67

1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eaf61c08-ec20-11ee-b4e0-4ac387c144e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Goździe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eaf61c08-ec20-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012074/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Goździe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280901

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Goździe”.
2 Zakres planowanej inwestycji obejmuje kompleksową termomodernizację budynku szkoły m.in :
a) Wymiana stolarki zewnętrznej, zamurowania otworów zewnętrznych, parapety zewnętrzne;
b) Docieplenie stropodachu nad zapleczami Sali gimnastycznej;
c) Docieplenie stropu nad piwnicami;
d) Docieplenie ścian poddasza i stropu pod poddaszem nieużytkowym;
e) Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze do docieplenia budynku;
f) Docieplenie ścian - elewacja
g) Ocieplenie ścian fundamentowych i ścian piwnic polistyrenem ekstrudowanym, nawierzchnia z kostki brukowej;
h) Ocieplenie ścian płytami styropianowymi metodą bezspoinowego systemu ociepleń (BSO) remont kominów;
i) Tynki cienkowarstwowe, obróbki blacharskie, rury spustowe
j) Instalacja odgromowa;
k) Wymiany instalacji centralnego ogrzewania i kotłowni gazowej na gaz ziemny oraz rozbudowy instalacji ciepłej wody użytkowej;
l) Instalacje elektryczne

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar robót, który stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące Załącznik Nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 6

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2874543,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3915902,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2874543,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa Usługowa Jakub Gajownik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527351349

7.3.3) Ulica: Strażacka 3

7.3.4) Miejscowość: Krzywda

7.3.5) Kod pocztowy: 21-470

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2874543,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane