TRANSPORT AKT I DOKUMENTÓW SĄDOWYCH NA RZECZ SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00179048
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00179048/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-07 12:04
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37db85ad-40f5-43c5-8991-f1cdeb759d9b
Identyfikator
5271402687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi przeładunku bagażu

Wykonawcy

1 przyznane

ZADBANO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
186 615,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00179048 z dnia 2025-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
TRANSPORT AKT I DOKUMENTÓW SĄDOWYCH NA RZECZ SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001256049

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 51A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-873

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22531 42 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mokotow.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.sr.gov.pl/index.php?p=m&idg=m2,245,246

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37db85ad-40f5-43c5-8991-f1cdeb759d9b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TRANSPORT AKT I DOKUMENTÓW SĄDOWYCH NA RZECZ SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37db85ad-40f5-43c5-8991-f1cdeb759d9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00179048

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG.261.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188646,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa cyklicznego, stałego transportu akt sądowych czynnych, akt archiwalnych oraz innej dokumentacji sądowej pomiędzy budynkami Sądu. Cykliczny transport akt pomiędzy budynkami Zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63112000-7 - Usługi przeładunku bagażu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186615,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222876,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186615,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZADBANO SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5222969098

7.3.3) Ulica: ul. Wał Miedzeszyński 251

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-866

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186615,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-04-09 do 2026-04-08
2025-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi