Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Drohiczyn - Miłkowice-Maćki

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00369175
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00369175/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-17 12:34
Lokalizacja
Siemiatycze, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-377c6f92-06d4-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
5441300171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK TARASIUKKlekotowo, PL · lot 0
9 657 758,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00369175 z dnia 2024-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Drohiczyn - Miłkowice-Maćki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 253

1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 856552680

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdsiemiatycze.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdsiemiatycze.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-377c6f92-06d4-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Drohiczyn - Miłkowice-Maćki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-377c6f92-06d4-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369175

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047481/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Drohiczyn - Miłkowice-Maćki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00308305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD1.2610.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1711B na odcinku Drohiczyn - Miłkowice-Maćki

Kilometr roboczy: 0+000 km – 5+ 030 km

Zakres robót do wykonania :


1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty ziemne
3. Odwodnienie korpusu drogowego

4. Podbudowa
- warstwa odcinająca zagęszczana mechanicznie 20 cm
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr 22.
- podbudowa z betonu asfaltowego AC22P KR2 gr. 7 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy betonem asfaltowym AC16W KR2
- wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie

5. Nawierzchnia
- pobocza z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie gr. 12 cm
- mechaniczne oczyszczenie podbudowy z kruszywa
- skropienie podbudowy z kruszywa emulsją asfaltową w ilości 0,7 kg/m2
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W KR1. gr 5 cm
- mechaniczne oczyszczenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
- skropienie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego emulsją asfaltową
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S KR2 gr. 5 cm
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S KR1 gr. 4 cm

6. Roboty wykończeniowe
- przepusty rurowe pod zjazdami z rur PEHD o śr. 40 cm
- przepusty rurowe pod drogami bocznymi z rur PEHD o śr. 60 cm
- brukowanie skarp wlotu i wylotu przepustów

7. Urządzenia bezpieczeństwa ruchu


UWAGA:
Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w: dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w opisie przedmiotu zamówienia i SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9657758,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12715063,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9657758,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1. Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe „ANNA” Marek Tarasiuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441393988

7.3.3) Ulica: Klekotowo

7.3.4) Miejscowość: Siemiatycze

7.3.5) Kod pocztowy: 17-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9657758,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2024-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane