Usługi weterynaryjne na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00369207
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-17 12:40
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi weterynaryjne

Wykonawcy

3 przyznane

LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9600 PLN
LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
41 062 PLN
LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
188 100 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.