"Modernizacja budynku Teatru - dot. poprawy bezpieczestwa poruszania się po dachu budynku w ramach, której zostaną wykonane pomosty serwisowe, trasy dostępowe i renowacja pokrycia dachu".
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00369243
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00369243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-17 12:47
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b64cac1-02f7-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 7540339881
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00369243 z dnia 2024-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja budynku Teatru - dot. poprawy bezpieczestwa poruszania się po dachu budynku w ramach, której zostaną wykonane pomosty serwisowe, trasy dostępowe i renowacja pokrycia dachu".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279717
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Teatralny 12
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-056
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 453 90 82
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@teatropole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatropole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b64cac1-02f7-11ef-b21f-3ab44b58c1d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja budynku Teatru - dot. poprawy bezpieczestwa poruszania się po dachu budynku w ramach, której zostaną wykonane pomosty serwisowe, trasy dostępowe i renowacja pokrycia dachu".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b64cac1-02f7-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040878/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynku Teatru - dot. poprawy bezpieczeństwa poruszania się po dachu budynku w ramach, którego zostaną wykonane pomosty serwisowe, trasy dostępowe i renowacja pokrycia dachu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345860
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP-26-2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1090697,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja budynku Teatru - dot. poprawy bezpieczeństwa poruszania się po dachu budynku w ramach, której zostaną wykonane pomosty serwisowe, trasy dostępowe i renowacja pokrycia dachu”.
W zakresie prac jest montaż konstrukcji stalowych pomostów usytuowanych na dachu płaskim budynku teatru, opartych na dachu, umożliwiających bezpieczne poruszanie się na dachu w celach serwisowych dla obsługi usytuowanej na dachu instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
Ponadto:
− Roboty polegające na przygotowaniu terenu budowy: ogrodzenie, oświetlenie i oznakowanie placu budowy,
− Roboty polegające na renowacji pokrycia dachu
− Dostawa systemów bezpieczeństwa
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest w załączniku nr 1 do SWZ, na który składa się dokumentacja projektowa:
1) Projekt architektoniczno- budowlany
2) Projekt techniczny (tj. projekt wykonawczy w rozumieniu ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ROZWOJU I TECHNOLOGII z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji
projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego).
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
4) Przedmiar robót
5) Mapa
2. Zamawiający posiada decyzję o pozwoleniu na budowę: DECYZJA Nr 347/23 wydaną przez Prezydent Miasta Opola. Skan decyzji dołączono dokumentacji projektowej (załącznik nr 1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja budynku Teatru -dot. poprawy bezpieczeństwa poruszania się_ po dachu budynku w ramach, której zostaną wykonane pomosty serwisowe, trasy dostępowe i renowacja pokrycia dachu" do terminu składania ofert tj, dnia 14.06.2024 do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |