Remont i modernizacja pomieszczenia na terenie SP nr 28 z przeznaczeniem na siłownię jako uzupełnienie infrastr. sportowej szkoły i dzielnicy. Projekt w ramach GLIWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2024

Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 14 w Gliwicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00369431
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00369431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-17 13:22
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91af3815-eb59-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
6312693068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianTynkowanieInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie stacji rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK BZDOKGliwice, PL · lot 0
285 972,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00369431 z dnia 2024-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja pomieszczenia na terenie SP nr 28 z przeznaczeniem na siłownię jako uzupełnienie infrastr. sportowej szkoły i dzielnicy. Projekt w ramach GLIWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 14 w Gliwicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386923375

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks. M. Strzody 4

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp14.gliwice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsp14gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91af3815-eb59-11ee-9c02-ce2b643d361d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i modernizacja pomieszczenia na terenie SP nr 28 z przeznaczeniem na siłownię jako uzupełnienie infrastr. sportowej szkoły i dzielnicy. Projekt w ramach GLIWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91af3815-eb59-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032579/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Stworzenie siłowni w Szkole Podstawowej nr 28 w Gliwicach - Budżet Obywatelski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316582

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP14.21.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 261121,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i modernizacja pomieszczenia na terenie SP nr 28 z przeznaczeniem na siłownię jako uzupełnienie infrastruktury sportowej szkoły i dzielnicy. Projekt realizowany w ramach GLIWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2024.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje wydzielenie siłowni szkolnej z istniejących pomieszczeń magazynowo – gospodarczych zlokalizowanych w kondygnacji podziemnej budynku szkoły wraz z robotami towarzyszącymi w zakresie budowlanym
i instalacyjnym, w tym między innymi:
a) wydzielenie niezależnego przejścia na siłownię,
b) wymurowanie fragmentu ściany oddzielającej siłownię od pozostałej części pomieszczenia,
c) wykonanie wtórnej izolacji ściany pionowej,
d) zamontowanie nowych drzwi wejściowych,
e) montaż parapetów,
f) modernizację/wykonanie instalacji elektrycznej wraz z osprzętem,
g) montaż wentylatorów na kanałach wentylacyjnych,
h) modernizację/wykonanie oświetlenia podstawowego i awaryjnego,
i) wykonanie ogrzewania elektrycznego,
j) wykończenie ścian; tynkowanie i malowanie,
k) wykonanie warstw posadzki oraz jej wykończenie,
l) montaż luster, obudów dla części instalacji w formie ścianek z HPL i rastrów.
Zaleca się przed wyburzeniem ścian odbiór nadproży przez projektanta. Posadowienie elementów pionowych ścian zostanie ustalone w ramach nadzoru po odsłonięciu ław fundamentowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa - załącznik nr 2 do SWZ. Dokumentacja projektowa składa się z następujących dokumentów: 1.Projekt architektoniczno-budowlany, 2.Projekt techniczny-branża elektryczna, 3.Projekt techniczny-konstrukcja, 4.Przedmiary robót, 5. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 6.Tabela Istotnych Parametrów Technicznych Materiałów Budowlanych i Równoważności, 7.Decyzja o pozwoleniu na budowę oraz Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295972,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295972,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wielobranżowy ELKO Jacek Bzdok

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 277683100

7.3.3) Ulica: Wielicka 24

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-103

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285972,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-06-24 do 2024-08-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane