Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz

Gmina Wąsosz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00369542
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00369542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-17 13:43
Lokalizacja
Wąsosz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5a9baf3-1dac-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
6931940501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00369542 z dnia 2024-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąsosz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050617

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 17

1.5.2.) Miejscowość: Wąsosz

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-210

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (65) 543 78 50

1.5.8.) Numer faksu: (65) 543 77 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wasosz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasosz.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platforazakupowa.pl pod adresem platformazakupowa.pl/pn/wasosz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5a9baf3-1dac-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052500/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345435

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6504065,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. "Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz".
Zadanie podzielone jest na następujące inwestycje:
1. Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 120164 D w m. Bartków
2. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Chocieborowice (dz. nr 59)
3. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Chocieborowice (dz. nr 145/2, 144)
4. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Cieszkowice
5. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ługi
6. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Drozdowice Małe
7. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Górka Wąsoska
8. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Kobylniki
9. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 588/2)
10. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 593, 579, 606)
11. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 600, 607)
12. Przebudowa drogi gminnej - ulicy Powstańców Styczniowych w miejscowości Wąsosz
13. Przebudowa drogi gminnej - ulicy Wierzbowej w miejscowości Wąsosz
14. Przebudowa odcinka drogi gminnej - ulicy Nowej i 700-lecia w Wąsoszu
15. Przebudowa dróg gminnych w zakresie budowy chodnika oraz utwardzenie części terenu działki nr 383/4
16. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wiklina
17. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 587/2)
18. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Baranowice
19. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Wrząca Wielka
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru dotyczący zadań został określony w załącznikach do SWZ:
• Dokumentacjach technicznych,
• Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru dotyczący zadań został określony w załącznikach do SWZ:
• Dokumentacjach technicznych,
• Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne
Oferty złożone w niniejszym postępowaniu zawierały cenę przekraczającą kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Podstawa prawna
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie, w przypadku gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7737692,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12712740,91 PLN

2024-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane