Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu Aktywne kształcenia zawodowe w Powiecie Lwówecki
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00369592
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-17 13:51
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6161410172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt filmowyUrządzenia audiowizualneSprzęt związany z komputeramiUrządzenia drukujące i graficzneMaszyny do obróbki cieplnej tworzywPakiety oprogramowania do przetwarzania obrazówUrządzenia komputeroweUrządzenia multimedialnePakiety oprogramowania edukacyjnegoGoglePakiety oprogramowania multimedialnegoPakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
Wykonawcy
11 przyznanych
BEIKS MACHULSKI SPÓŁKA JAWNAKraśnik, PL
136 463 PLNAV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
13 965,59 PLNNEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 800 PLNAV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
35 574,49 PLNAV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
36 160 PLNAV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
35 574,49 PLNCPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
35 597,54 PLNNEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 800 PLNNEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 500 PLNNEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
79 958,56 PLNAV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
91 052,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.