„Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na działce nr ewid. 643/1 w miejscowości Łubki, gm. Wojciechów”
Gmina Wojciechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00369697
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00369697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-17 14:10
- Lokalizacja
- Wojciechów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-335039de-1c03-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7132881509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00369697 z dnia 2024-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na działce nr ewid. 643/1 w miejscowości Łubki, gm. Wojciechów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5
1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.wojciechow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na działce nr ewid. 643/1 w miejscowości Łubki, gm. Wojciechów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-335039de-1c03-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00098319/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na dz. nr ewid. 643/1 gm. Wojciechów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339967
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.08.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym pn. „Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na działce nr ewid. 643/1 w miejscowości Łubki, gm. Wojciechów”. Obiekt - dawny dwór (obecnie Szkoła Podstawowa) wpisany jest do rejestru zabytków województwa lubelskiego pod nr A/703 na mocy WKZ w Lublinie, znak: KL.IV-7/49/75 z 31.12.1975 r. Planowana inwestycja jest kontynuacją prowadzonych w latach poprzednich prac, mających na celu przywrócenie historycznego wyglądu dworu. Elewacja północna jest w złym stanie technicznym (występują liczne spękania, zawilgocenia, ubytki tynku i warstwy malarskiej). W przypadku elewacji zachodniej deski elewacyjne wykazują liczne spękania, zawilgocenia, ubytki. Elementy konstrukcyjne werandy (słupy) są spękane, odchylone od pionu, zawilgocone. Podłoga jest ugięta, stolarka okienne i drzwiowa wypaczona, wykazuje nieszczelności. Więźba dachowa jest skorodowana i porażona biologicznie. Pokrycie dachowe z blachy ocynkowanej wykazuje nieszczelności, miejscową korozję oraz ubytki cynku. Zakres planowanej inwestycji obejmuje: (1) wykonanie schodów zewnętrznych z betonowych elementów prefabrykowanych,(2)skucie tynków w elewacji północnej, oczyszczenie i zabezpieczenie drewnianych elementów konstrukcyjnych ścian, zabezpieczenie i konserwacja istniejących nadokienników i podokienników, wykończenie elewacji tynkiem mineralnym, (3) demontaż istniejącego szalunku w elewacji zachodniej, oczyszczenie i zabezpieczenie drewnianych elementów konstrukcyjnych ścian, zabezpieczenie i konserwacja istniejących nadokienników i podokienników, wykończenie elewacji tynkiem mineralnym, (4) odtworzenie konstrukcji werandy powtarzając materiał, konstrukcję oraz wymiary istniejącej, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej na nowe drewniane powtarzające historyczne podziały, (5) naprawa lub ewentualna wymiana elementów konstrukcji więźby dachowej, wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy płaskiej ocynkowanej w kolorze naturalnym kładzionej na rąbek stojący. Gmina Wojciechów uzyskała pozwolenie na realizację w/w robót od Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (decyzja IN.5142.613.1.2022 z 25.11.2022 r.) oraz pozwolenie na budowę (decyzja nr 25/23 z 10.01.2023 r.) Starosty Lubelskiego. Powyższy zakres przyjęty we wniosku o dofinansowanie doprecyzowany jest dokumentacją projektową wskazaną w pkt. 4.4. SWZ.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących w szczególności: Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na działce nr ewid. 643/1 w miejscowości Łubki, gm. Wojciechów zgodnie z dokumentacją projektową: Projekt Zagospodarowania Terenu, Projekt Architektoniczno-Budowlany i Projekt Techniczny na REMONT ELEWACJI ZACHODNIEJ I PÓŁNOCNEJ ORAZ GANKU Z ODTWORZENIEM SCHODÓW ZEWNĘTRZNYCH ORAZ WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR), a także decyzją Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i Decyzją Pozwolenia na budowę.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie „Remont budynku Szkoły Podstawowej w Łubkach na działce nr ewid. 643/1 w miejscowości Łubki, gm. Wojciechów”, zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR, decyzją Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i Decyzją Pozwolenia na budowę,
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji powykonawczej geodezyjnej (jeżeli dotyczy),
6) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów:− art. 255 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2024-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |