Przebudowa nawierzchni Rynku w Lewinie Brzeskim wraz z elementami towarzyszącymi i małą architekturą

GMINA LEWIN BRZESKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00369946
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00369946/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-17 15:16
Lokalizacja
Lewin Brzeski, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-030a2fab-0c2f-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
7470501909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi nadzoru budowlanegoUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00369946 z dnia 2024-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni Rynku w Lewinie Brzeskim wraz z elementami towarzyszącymi i małą architekturą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEWIN BRZESKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412763

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Lewin Brzeski

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-340

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lb@lewin-brzeski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lewin-brzeski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-030a2fab-0c2f-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa nawierzchni Rynku w Lewinie Brzeskim wraz z elementami towarzyszącymi i małą architekturą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-030a2fab-0c2f-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369946

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035857/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa nawierzchni Rynku w Lewinie Brzeskim wraz z elementami towarzyszącymi i małą architekturą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00313123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa nawierzchni Rynku w Lewinie Brzeskim wraz z elementami towarzyszącymi i małą architekturą” realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”:
a. Wykonanie projektu technicznego wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień/pozwoleń niezbędnych do zrealizowania robót budowlanych.
b. Wykonanie robót budowlanych według załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego, w szczególności:
1) Przebudowa nawierzchni jezdni i chodników Rynku,
2) Wykonanie kompletnej fontanny,
3) Wykonanie obiektów małej architektury,
4) Wykonanie masztów na flagi,
5) Wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz wodociągowego do pawilonu,
6) Wykonanie przyłączy kanalizacji deszczowej,
7) Wykonanie systemu nawadniania,
8) Budowa oświetlenia z linią kablową,
9) Wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, runa parkowego i traw, pielęgnacja roślin.
10) Wykonanie miejsc postojowych w ilości 40-50 w obrębie pomiędzy budynkami Rynek 15-17, 18-21 oraz Pocztowa 2-6, a także przy ul. Krótkiej. Należy przewidzieć niezbędną wycinkę drzew i nasadzenia zastępcze.
c. Dokonanie niezbędnych odbiorów dopuszczających przedmiot zamówienia do użytkowania, Nadzoru Budowlanego i inne , jeżeli wymagane przepisami prawa..
d. wykonanie dokumentacji powykonawczej, w tym geodezyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2024-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane