Budowa placu zabaw w miejscowości Jakubów w ramach projektu "Radość zabawy w przyjaźni z naturą"
GMINA LUBOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00370271
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00370271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 08:10
- Lokalizacja
- Lubochnia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-526bf141-1289-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 7732223364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370271 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w miejscowości Jakubów w ramach projektu "Radość zabawy w przyjaźni z naturą"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubochnia Dworska ul. Tomaszowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Lubochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-217
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lubochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-526bf141-1289-11ef-a7f7-6221b72ad4fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw w miejscowości Jakubów w ramach projektu "Radość zabawy w przyjaźni z naturą"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-526bf141-1289-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029294/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa placu zabaw w miejscowości Jakubów w ramach projektu Radość zabawy w przyjaźni z naturą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324583
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 124751,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa placu zabaw w miejscowości Jakubów w ramach projektu „Radość zabawy w przyjaźni z naturą”
4.2. Zakres robót obejmuje:
1) wytyczenie niezbędnych punktów (krawędzi wykopów, lokalizacje poszczególnych urządzeń wraz ze strefami bezpieczeństwa)
2) usuniecie warstwy humusu gr.10 cm
3) wykonanie koryta/wykopu pod nawierzchnię bezpieczną żwirową oraz nawierzchnie utwardzoną kostką brukową
4) rozłożenie geowłókniny pod nawierzchnię amortyzującą
5) montaż obiektów malej architektury:
a) Stojak na rowery - 1 szt.
b) Regulamin placu zabaw- 1 szt.
c) Ławka + kosz na śmieci- 2 szt.
d) Bujak sprężynowy - 1 szt.
e) Huśtawka wahadłowa podwójna -1 szt.
f) Karuzela tarczowa - 1 szt.
g) Huśtawka wagowa pojedyncza - 1szt.
h) Zestaw zabawowy - 1 szt
i) Tablica Braille’a – 1 szt
6) wypełnienie wykopu żwirem
7) wyrównanie pozostałej części działki humusem grubości średnio 10 cm wraz z obsianiem trawą
8) wykonanie utwardzenia z kostki brukowej betonowej wraz z obrzeżami
9) uprawa działki celem utworzenia łąki/enklawy dla dzikich ptaków wraz z nasadzeniem roślin miododajnych
10) montaż budek lęgowych dla owadów – 3 szt
11) wykonanie oświetlenia obejmującego montaż dwóch lamp solarnych wraz z fundamentowaniem
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 04.06.2024 r. w siedzibie Zamawiającego nastąpiło otwarcie ofert w/w postępowaniu. Do godz. 10:00 wpłynęło czternaście ofert. Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamieścił na stronie internetowej prowadzącego postępowanie informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 153 444,30 zł bruttoOferta Wykonawcy, który zaoferował najniższą cenę została odrzucona.
Wszystkie pozostałe oferty przewyższają kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia. Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161823,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313773,00 PLN
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |