Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz w ramach zadań budżetowych: „Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz–ul. Dubois, ul. Działkowa” oraz „Budowa i modernizacja infrastruktury (...)
Gmina Miasto Zgierz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00370294
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00370294/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 08:16
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60fce92e-19bf-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7322037248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370294 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz w ramach zadań budżetowych: „Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz–ul. Dubois, ul. Działkowa” oraz „Budowa i modernizacja infrastruktury (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zgierz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057721
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 16
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umz.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9315291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz w ramach zadań budżetowych: „Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz–ul. Dubois, ul. Działkowa” oraz „Budowa i modernizacja infrastruktury (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60fce92e-19bf-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370294
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036049/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz – ul. Dubois, ul. Działkowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PŚ.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację na terenie Zgierza zróżnicowanych działań, mających na celu poprawę jakości i funkcjonowania infrastruktury miejskiej.
Przedmiot zamówienia składa się z następujących zadań:
Zadanie I: Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz – ul. Dubois, ul. Działkowa
Zadanie II: Przebudowa mostu na rzece Bzura w ramach zadania „Przebudowa dróg na terenie Gminy Miasto Zgierz – ul. Dubois, ul. Działkowa”,
Zadanie III: Przebudowa ul. Lewandowskiego w ramach zadania pn. „Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Miasto Zgierz”.
Zakres rzeczowy szczegółowo opisany został w poszczególnych Programach Funkcjonalno-Użytkowych oraz w dokumentacji projektowej stanowiących załączniki do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ wystąpiły okoliczności uzasadniające wybór innego wariantu realizacji zamówienia.„Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.”
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |