Przebudowa dróg na terenie gminy Wiązownica w 2024 r.
Gmina Wiązownica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00370300
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00370300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 08:18
- Lokalizacja
- Wiązownica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1096f035-fb1b-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 7922031567
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370300 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Wiązownica w 2024 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska
1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wiazownica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg na terenie gminy Wiązownica w 2024 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1096f035-fb1b-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100784/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa dróg na terenie gminy Wiązownica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00285631
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG3.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową dróg gminnych na terenie gminy Wiązownica w miejscowościach Manasterz, Piwoda, Cetula, Szówsko i Radawa.
4.2 Przebudowa nawierzchni dróg gminnych będzie polegała na wykonaniu następującego zakresu robót:
roboty pomiarowe, roboty przygotowawcze,
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
frezowanie istniejących nawierzchni,
mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową,
wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych – warstwa ścieralna,
wykonanie podbudowy poboczy z kruszywa łamanych,
Wykonanie ww. zakresu robót przyczyni się w zdecydowany sposób do poprawy bezpieczeństwa na drogach oraz poprawy infrastruktury komunikacyjnej sieci dróg gminnych.
4.3 Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania, składające się na jedną nierozerwalną całość zamówienia:
Zadanie Nr I Przebudowa dróg gminnych w m. Manasterz
1) Droga gminna – dz. nr ewid. 305/1, 300/2
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 5 cm.,
podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 warstwa o gr. po zagęszczeniu 5 cm.,
mechaniczne frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
2) Droga gminna – dz. nr ewid. 183
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 20 cm.,
podbudowa z kruszywa łamanego 31/64 warstwa o gr. po zagęszczeniu 10 cm.,
mechaniczne frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
3) Droga gminna – dz. nr ewid. 362
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 15 cm.
podbudowy z kruszywa łamanego 31/64 warstwa o gr. po zagęszczeniu15 cm,
mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S,
warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
Zadanie Nr II Przebudowa dróg gminnych w m. Cetula
1) Droga gminna – dz. nr ewid. 586
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 20 cm.
wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 31/64 gr. warstwy 20 cm,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S,
warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
Zadanie Nr III Przebudowa dróg gminnych w m. Piwoda
1) Droga gminna - dz. nr ewid. 937, 932
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 20 cm,
wykonanie podbudowa z kruszywa łamanego 31/64 gr. warstwy 20 cm.,
mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S,
warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
Zadanie Nr IV Przebudowa dróg gminnych w m. Szówsko
1) Droga gminna – dz. nr ewid. 486
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 15 cm,
podbudowa z kruszywa łamanego 31/64 warstwa o gr. po zagęszczeniu 15 cm.,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S,
warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
2) Droga gminna – ul. Wyszyńskiego
mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno,
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża na gł. 20 cm.
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S,
warstwa ścieralna o gr. 5 cm. po zagęszczeniu,
Zadanie Nr V Przebudowa dróg gminnych w m. Radawa
1) Droga gminna – dz. nr ewid. 569/2
podbudowa z kruszywa łamanego 0/64 warstwa o gr. po zagęszczeniu 7 cm.,
nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11 S,
warstwa ścieralna o gr. 5 cm. po zagęszczeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm.
4.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja przetargowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorys inwestorski i przedmiar robót stanowiące integralną część swz.
4.5 Wykonawca składając ofertę zobowiązuje się wykonać roboty budowlane opisane w swz. i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.6 Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia (STWiOR, przedmiary robót) należy traktować, jako wzajemnie się uzupełniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek rozbieżności, wieloznaczności lub niejednoznaczności, Wykonawca nie może ograniczać zakresu swojego zobowiązania wynikającego z umowy w sprawie udzielonego zamówienia publicznego.
4.7 Wymagany minimalny okres gwarancji jakości wynosi 36 miesięcy, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu odbioru robót, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres gwarancji jakości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222803,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328400,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222803,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budowa Dróg i Mostów Gospodarstwo Agroturystyczne SWOBODA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922290553
7.3.4) Miejscowość: Hawłowice 121
7.3.5) Kod pocztowy: 37-560
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222803,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |