Poprawa jakości systemu zaopatrzenia oraz efektywności wykorzystania wody na terenie gminy Borowa

Gmina Borowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00370344
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00370344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-18 08:31
Lokalizacja
Borowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4688777a-06cf-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
8171980498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wodyRoboty w zakresie uzdatniania wodyInstalacje słonecznePompy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ SURGOTABorowa, PL · lot 0
2 976 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370344 z dnia 2024-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa jakości systemu zaopatrzenia oraz efektywności wykorzystania wody
na terenie gminy Borowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borowa 223

1.5.2.) Miejscowość: Borowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-305

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@borowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4688777a-06cf-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa jakości systemu zaopatrzenia oraz efektywności wykorzystania wody
na terenie gminy Borowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4688777a-06cf-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.02 Energia i środowisko Działanie FEPK.02.06 Zrównoważona gospodarka wodno - ściekowa w zakresie zaopatrzenia w wodę

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00307787

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGO.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: „Poprawa jakości systemu zaopatrzenia
oraz efektywności wykorzystania wody na terenie gminy Borowa” w zakresie wykonania, w dwóch etapach, w szczególności następujących robót:
1) modernizacja systemu napowietrzania wody nr ewid. 1503 i 2688 obręb Borowa,
2) wymiana układu dozującego wodorotlenek tlenu,
3) wymiana sprężarki powietrza,
4) wymiana złóż filtracyjnych w istniejących filtrach pospiesznych,
5) wymiana armatury sterującej pracą filtrów pospiesznych,
6) montaż filtra pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia wraz z wyposażeniem,
7) wymiana dmuchawy płuczącej wraz z osprzętem,
8) wymiana pompy płuczącej filtry wraz z orurowaniem,
9) wymiana zestawu pompowego zasilającego siec wodociągową,
10) układ sterowania i wizualizacji pracy,
11) budowa zestawu pompowego kontenerowego na sieci wodociągowej na działkach nr ewid. 187/3, 299, 349/4 obręb Gliny Wielkie,
12) przebudowa węzłów na sieci wodociągowej na działkach nr ewid. 1359, 1353, 1375, 1169, 1273, 1305/2, 1991 1316, 1335, 2125 obręb Borowa i działce nr ewid. 954 obręb Pławo,
13) przebudowa dachu budynku Stacji Uzdatniania Wody,
14) budowa zestawu paneli fotowoltaicznych dla zasilania SUW w energię elektryczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

09332000-5 - Instalacje słoneczne

31681200-5 - Pompy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2976600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4882323,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2976600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekozis Grzegorz Surgota

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8172046920

7.3.4) Miejscowość: Borowa

7.3.5) Kod pocztowy: 39-305

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2976600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane