Bieżące utrzymanie gruntowych dróg gminnych w 2024 r. na terenie Gminy Krajenka – zamówienie uzupełniające
GMINA I MIASTO KRAJENKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00370733
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00370733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 10:14
- Lokalizacja
- Krajenka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d0ea2d3-f806-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 7671596839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370733 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie gruntowych dróg gminnych w 2024 r. na terenie Gminy Krajenka – zamówienie uzupełniające
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KRAJENKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 17
1.5.2.) Miejscowość: Krajenka
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-430
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krajenka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krajenka.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie gruntowych dróg gminnych w 2024 r. na terenie Gminy Krajenka – zamówienie uzupełniające2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d0ea2d3-f806-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287121
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
3. Podstawę prawną udzielania zamówienia stanowi art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. Możliwość udzielenia niniejszego zamówienia została wskazana w opisie zamówienia podstawowego znak GOS.271.27.2023
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b097c5a1-a0c2-11ee-948d-82b0c04ef850
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOS.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Przedmiot zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (w tym równiarki, walca drogowego i talerzówki) robót budowlanych w zakresie bieżącego utrzymania gruntowych dróg gminnych na terenie gminy Krajenka w 2024 roku, na terenie obejmującym północną cześć gminy (tj. część nr 1 wg zamówienia GOS.271.27.2023)
4.2. Wykonawca zobowiązany jest przystąpić do realizacji zlecenia w terminie do 3 dni roboczych od dnia doręczenia osobistego lub przesłania przez Zamawiającego zlecenia drogą elektroniczną.
4.3. Zakres zamówienia obejmuje:
4.3.1. Równanie nawierzchni dróg wraz z profilowaniem i zagęszczaniem, przy użyciu talerzówki, równiarki i walca drogowego - na powierzchni ok. 4 000 m2.
4.3.2. dostawę, rozplantowanie i zagęszczenie kruszywa łamanego 0/31,5 na drogach, po wcześniejszym wyrównaniu nawierzchni, o grubości warstwy po zagęszczeniu średnio 10 cm, na powierzchni ok 1 000 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUH Ryszrad Serówka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7671434692
7.3.4) Miejscowość: Batorowo
7.3.5) Kod pocztowy: 77-420
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39360 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |