Przebudowa pomieszczenia edukacyjnego „Hala Maszyn” w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej.
Politechnika Łódzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00370775
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00370775/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 10:22
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-949bcb4a-007b-11ef-885b-8267c0608453
- Identyfikator
- 7270021895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370775 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pomieszczenia edukacyjnego „Hala Maszyn” w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Łódzka
1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Współpracy Międzynarodowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żwirki 36
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-539
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rap@adm.p.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cwm.p.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://plodz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa pomieszczenia edukacyjnego „Hala Maszyn” w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-949bcb4a-007b-11ef-885b-8267c0608453
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370775
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075723/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa pomieszczenia edukacyjnego „Hala Maszyn” w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ na potrzeby obsługi studentów, kadry zagranicznej oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00295006
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CWM.262.01.2024.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 927373,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie wszystkich robót budowlanych oraz zabudowy meblowej na podstawie Dokumentacji projektowej, zgodnie z zapisami Umowy i wszystkich niezbędnych robót przygotowawczych niezbędnych w celu przebudowy pomieszczenia edukacyjnego w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej na potrzeby obsługi studentów, kadry zagranicznej oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych. Budynek A16 „Hala Maszyn” Politechniki Łódzkiej wpisany jest do ewidencji zabytków.
2. Opis Przedmiotu Zamówienia określają:
-Dokumentacja projektowa – Załącznik A do SWZ;
-Wzór Umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.
Uwaga:
Przedmiar robót pełni wyłącznie rolę pomocniczo – informacyjną.
Przedmiar zawiera zestawienie przewidywanych robót w celu zobrazowania skali zamierzenia budowlanego i ułatwienia Wykonawcom oszacowania kosztów realizacji Przedmiotu Zamówienia, nie może służyć wprost do obliczenia ceny ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1749496,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2111889,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1749496,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAWBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 728-28-03-770
7.3.3) Ulica: Al. Piłsudskiego 67
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-329
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1749496,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamówienie zostanie zrealizowane maksymalnie w terminie 12 tygodni od dnia zawarcia umowy, nie dłużej jednak niż do dnia 30.08.2024 r.2. Zamawiający uzna, iż zamówienie zostało zrealizowane w terminie, jeżeli Protokół odbioru końcowego Przedmiotu Zamówienia zostanie podpisany do upływu ww. terminu.
Czas trwania czynności Odbioru Końcowego wliczany jest do terminu zakończenia realizacji Przedmiotu Zamówienia.
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |