Modernizacja instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni przy ul. Windakiewicza 23 etap II
Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00370817
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00370817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 10:35
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f89d3a37-0d21-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 8681020219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00370817 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni przy ul. Windakiewicza 23 etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000185146
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Windakiewicza 23
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 612 26 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs1@powiat.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zs1.bochnia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f89d3a37-0d21-11ef-9b7e-467806a935181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni przy ul. Windakiewicza 23 etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f89d3a37-0d21-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00370817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073041/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zamówienie na roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00317641
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: L.Dz.ZSNr 1.26.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane pn.: „Modernizacja instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni przy ul. Windakiewicza 23
etap II” w budynku głównym Zespołu Szkół nr 1 w Bochni.
2. Zakres robót obejmuje:
1) instalacje elektryczne oświetleniowe,
2) instalacje elektryczne gniazd wtykowych i obwodów 1- fazowych,
3) instalacje elektryczne siłowe i obwodów 3-fazowych,
4) połączeń wyrównawczych,
5) instalację komputerową LAN,
6) instalację alarmową i przeciwpożarową,
7) demontaż starej instalacji,
8) zabudowę tras kablowych w ciągach komunikacyjnych płytą g-k
9) wykonanie sufitu podwieszonego w pomieszczeniu serwerowni,
10) prace malarskie modernizowanych pomieszczeń,
11) prace ogólnobudowlane.
3. Z realizacji zadania wyłączone są pomieszczenia, w których nowa instalacja została już wykonana,
i które zostały określone w dokumentacji projektowej. Powyższe pomieszczenia wymagają przyłączenia ich instalacji do nowej instalacji budynku.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących Załącznik Nr 3 do SWZ.
5. Wykonawca ma obowiązek ustanowienia Kierownika Budowy z uprawnieniami do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych, posiadającego zaświadczenie kwalifikacyjne „D” i „E" oraz zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
6. W ofercie należy uwzględnić koszty wywozu materiałów z rozbiórki na wysypisko, wraz z kosztami utylizacji.
7. Wszystkie prace związane z montażem urządzeń elektrycznych muszą być wykonywane przez pracowników posiadających zaświadczenie kwalifikacyjne „E". Wszystkie prace wykonywane w technologii prac pod napięciem (PPN) muszą być wykonywane przez pracowników posiadających uprawnienia do prac w tej technologii.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 342395,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1138961,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 342395,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Lucyna Wygoda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-135-15-77
7.3.4) Miejscowość: Krzeczów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 342395,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |