Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze powiatowej nr 1996D w miejscowości Maniów Wielki gm. Mietków poprzez min. wyznaczenie przejścia dla pieszych oraz budowę progów zwalniających
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371030
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00371030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 11:19
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-430fdd75-271e-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371030 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze powiatowej nr 1996D w miejscowości Maniów Wielki gm. Mietków poprzez min. wyznaczenie przejścia dla pieszych oraz budowę progów zwalniających
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze powiatowej nr 1996D w miejscowości Maniów Wielki gm. Mietków poprzez min. wyznaczenie przejścia dla pieszych oraz budowę progów zwalniających2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-430fdd75-271e-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00359130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu. Zamówienie udzielone wykonawcy zadania podstawowego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.2.4.2024.KJ.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego zgodnie z zatwierdzonym projektem zmiany stałe organizacji ruchu (Zatwierdzenie nr 93/2024 z dnia 10.04.2024 r.) i czasowej organizacji ruchu oraz wprowadzenie oznakowania poziomego i pionowego w ciągu dróg powiatowych, celem polepszenia bezpieczeństwa drogowego na drodze powiatowej nr 1996D w miejscowości Maniów Wielki gmina Mietków. Zakres zadania obejmuje też przebudowę istniejących chodników w celu dostosowania ich niwelety do poziomu jezdni i przystosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych a także jednostronną przebudowę chodnika z kostki betonowej typu puzzle w celu uzyskania jego normatywnej szerokości w miejscu, w którym wykonane będzie przejście dla pieszych.
Realizacja zadania prowadzić będzie do poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowników drogi, w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego, poprzez zmniejszanie prędkości poruszania się pojazdów kołowych. Dokładna lokalizacja urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego do wykonania pokazana została w projekcie stałej organizacji ruchu stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ. Zakres robót wykonany będzie w istniejącym pasie drogowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nobilis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822143971
7.3.3) Ulica: ślężna 17
7.3.4) Miejscowość: Oleszna
7.3.5) Kod pocztowy: 58-214
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32250,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-07-17| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |