BO - L16/10/X - Doposażenie placu zabaw dla przedszkolaków Modernizacja placu zabaw w Miejskim Przedszkolu nr 63 im. Pluszowego Misia w Katowicach
Miejskie Przedszkole nr 63 im. Pluszowego Misia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371052
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00371052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 11:25
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e95c539f-0e96-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 9542223669
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371052 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - L16/10/X - Doposażenie placu zabaw dla przedszkolaków Modernizacja placu zabaw w Miejskim Przedszkolu nr 63 im. Pluszowego Misia w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedszkole nr 63 im. Pluszowego Misia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270554580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-413
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole_63@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mp63katowice.szkolnastrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BO - L16/10/X - Doposażenie placu zabaw dla przedszkolaków Modernizacja placu zabaw w Miejskim Przedszkolu nr 63 im. Pluszowego Misia w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e95c539f-0e96-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00318204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/262/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.3. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące modernizację placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 63 im. Pluszowego Misia w Katowicach polegające na wyrównaniu ogrodu, remoncie piaskownicy, montażu urządzeń zabawowych i małej architektury oraz zabudowie nawierzchni bezpiecznej.
Zakres robót obejmuje:
ZADANIE I: BO-L16/10/X - doposażenie placu zabaw dla przedszkolaków.
ZADANIE II: Modernizacja placu zabaw.
I. Zadanie I obejmuje:
Montaż urządzeń zabawowych i nawierzchni bezpiecznej:
duży zestaw zabawowy - 1szt.
lokomotywa - 1szt.
wagonik - 2szt.
zabudowa mat przerostowych wraz z przygotowaniem podłoża i geowłókniną z ziarnami traw.
II. Zadanie II obejmuje:
Prace będą wykonywane w zakresie:
1. Roboty rozbiórkowe:
likwidacja małej piaskownicy,
demontaż obudowy dużej piaskownicy,
wywóz materiałów z rozbiórki i odpadów budowlanych.
2. Roboty związane z zagospodarowaniem terenu placu zabaw:
wyrównanie terenu,
wycięcie zbędnych krzewów i prześwietlenie drzew,
zabudowa urządzeń zabawowych zgodnie z projektem,
remont piaskownicy wraz z zakupem plandeki na piaskownicę i wymianą piasku,
dostawa i montaż do podłoża ławek i koszy na odpady stałe,
uzupełnienie ogrodzenia wraz z furtką i bramą wjazdową.
Urządzenie placu zabaw i małej architektury:
samochodzik - 2szt.
huśtawka sprężynowa motocykl - 1szt.
ławka terenowa - 10szt.
kosz na śmieci - 3szt.
tablica informacyjna na plac zabaw oraz tablica BO,
magazynek ogrodowy - 1szt.
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także ze dokumentacją postępowania i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji – wymienione przez Zamawiającego dokumenty zawarte są w załączniku Nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45113000-2 - Roboty na placu budowy
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226830,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247232,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226830,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KM-BUD Mirosława Kąkol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342613677
7.3.3) Ulica: Koszarowa 12E/49
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-068
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226830,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-08| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |