Usługi cateringowe w ramach poddziałania 1.2 „Wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych” w zakresie produkcji i wykorzystania krajowych źródeł białka na cele paszowe.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371094
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-18 11:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
5 przyznanych
ANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
27 300 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
21 840 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
21 840 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
16 380 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
10 920 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.