Remont pomieszczeń Sądu Rejonowego w Koszalinie położonych na III i IV piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie

Sąd Rejonowy w Koszalinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00371146
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00371146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-18 11:46
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65379d68-12a2-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
Identyfikator
6691125367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371146 z dnia 2024-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń Sądu Rejonowego w Koszalinie położonych na III i IV piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Andersa 34

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-626

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@koszalin.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: koszalin.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-65379d68-12a2-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń Sądu Rejonowego w Koszalinie położonych na III i IV piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65379d68-12a2-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00273471/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń Sądu Rejonowego zlokalizowanych na III i IV piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325308

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-4/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont pomieszczeń Sądu Rejonowego na III i IV piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie. W ramach remontu wymieniona zostanie stolarka drzwiowa, odnowione zostaną tynki ścian i sufitów oraz wymienione posadzki i glazura. Wymienione zostaną przybory sanitarne oraz podejścia pod przybory i armaturę. Powierzchnia użytkowa remontowanych pomieszczeń –1052 m2.
Remont obejmuje również wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu wykonanie wyposażenia budowlano - instalacyjnego w zakresie sieci komputerowej.
Ponadto zakres robót obejmuje wykonanie prac remontowych garażu jednostanowiskowego w kompleksie garaży przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie wraz z instalacja elektryczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
2024-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane