Budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Miejskiego w Tyczynie

Gmina Tyczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00371245
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00371245/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-18 12:00
Lokalizacja
Tyczyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c544e11-11e1-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
Identyfikator
8133304080
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneMontaż konstrukcji metalowychRoboty budowlane w zakresie barier stałychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371245 z dnia 2024-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Miejskiego w Tyczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tyczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18

1.5.2.) Miejscowość: Tyczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-020

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172319310

1.5.8.) Numer faksu: 172219217

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tyczyn@tyczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c544e11-11e1-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Miejskiego w Tyczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c544e11-11e1-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371245

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191399/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Miejskiego w Tyczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON w ramach programu „Dostępna przestrzeń publiczna”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328951

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SIP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa pochylni dla osób niepełnosprawnych przy budynku Urzędu Miejskiego w Tyczynie wraz z robotami towarzyszącymi. Zakres prac obejmuje:
- Wykonanie pochylni: roboty rozbiórkowe w tym: utwardzonego terenu z kostki betonowej, części murku i ogrodzenia agregatu prądotwórczego znajdujących się na trasie pochylni, roboty ziemne, stopy fundamentowe dla pochylni. Konstrukcja pochylni ze stalowych belek policzkowych, połączonych stalowymi poprzeczkami. Nawierzchnia pochylni z ocynkowanych krat stalowych pomostowych. Podpory pochylni ze stalowych, zimno giętych profili o przekroju kwadratowym. Balustrady pochylni z rur stalowych.
- Roboty towarzyszące: Wykonanie fundamentów – stóp fundamentowych pod schody wraz z uprzednią rozbiórką istniejącej nawierzchni z kostki betonowej, robotami ziemnymi, wycinką drzew i karczowaniem istniejących pni kolidujących z zamierzeniem inwestycyjnym, następnie po wykonaniu fundamentów schodów i przebudowie sieci: gazowych, NN, ks, kd odtworzenie nawierzchni z kostki betonowej, uzupełnienie nawierzchni parkingu z asfaltu, wyrównanie terenu, obsianie trawą terenu zielonego, roboty naprawcze na elewacji budynku urzędu po zdemontowanym PRP gazu, itp.; Przebudowę kolidującej sieci gazowej średniego i niskiego ciśnienia, kabli elektrycznych NN, kolidującej kanalizacji sanitarnej i deszczowej; Roboty remontowe w istniejącym budynku (wymiana okna, wraz z zamontowaniem w ww. otworze drzwi ewakuacyjnych z naświetlem; uzupełnienie tynków i docieplenie ościeży oraz uzupełnienie posadzki powłok malarskich, w sąsiedztwie przebudowanego otworu. Wszelkie roboty naprawcze uszkodzeń powstałych przy montażu pochylni i przebudowie kolidujących sieci i przyłączy oraz przy wykonaniu fundamentów pod schody. Odtworzenie ogrodzenia agregatu prądotwórczego; Wykonanie oświetlenia zewnętrznego, nad projektowanym wejściem i pochylnią na poziomie parteru; Wytyczenie geodezyjne, inwentaryzację geodezyjną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ- projekt architektoniczno budowlany, projekty techniczne, przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 3 czerwca 2024 r. do godz. 9:00 została złożona jedna oferta, której cena przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia. Po analizie możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W przypadku, gdy oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie ma możliwości zwiększenia kwoty na finansowanie zamówienia, postępowanie unieważnia się bez przeprowadzania wyboru oferty najkorzystniejszej.
2024-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane