Remont sal i korytarza w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Białymstoku

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00371288
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00371288/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-18 12:07
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53b43869-1f96-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5423282379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371288 z dnia 2024-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sal i korytarza w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367066167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Pułaskiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-337

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsps2@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsps2.bialystok.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-53b43869-1f96-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sal i korytarza w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53b43869-1f96-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371288

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00347219/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP2.260.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
a) wykonanie remontu sali lekcyjnej w zakresie: rozebranie ściany łączącej 2 sale, reperacja i wyrównanie po zburzonej ścianie, gruntowanie i malowanie farbą emulsyjną ścian i sufitów, malowanie grzejników farbą olejną, skucie płytek PCV, wyrównanie podłoża oraz ułożenie terakoty-gresu wraz ze spoinowaniem, wymiana lamp oświetleniowych na suficie oraz włączników i kontaktów;
b) remont korytarza w zakresie: demontaż starych drzwi i futryn z zamianą na nowe aluminiowe, rozebranie płytek PCV wraz z ułożeniem terakoty - gresu, skrobanie ścian, poszpachlowanie nierówności, zagruntowanie i malowanie ścian oraz położenie tynku mozaikowego na lamperii, malowanie krat i grzejników, wymiana części oświetlenia oraz włączników i kontaktów.
2. Zamawiający nie dysponuje żadną dokumentacją techniczną w przedmiotowym zakresie. Z tego też tytułu wizja lokalna, o której mowa w cz. V SWZ jest wymagalna.
3. Realizacja zamówienia odbywać się będzie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta w trybie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp podlega odrzuceniu, bowiem jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Z kolei niepodlegająca odrzuceniu, najkorzystniejsza oferta zawiera cenę przewyższającą środki, jakimi dysponuje Zamawiający.
Biorąc pod uwagę powyższe, stosownie do postanowień wynikających z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, bowiem cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu „przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia” i nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości ujętej w ofercie.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

n.d.
2024-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane