Wykonanie dokumentacji projektowej doświetleń wertykalnych przejść dla pieszych na terenie miasta Bydgoszczy
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371298
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-18 12:09
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5541006413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
MARIUSZ PRYMULAPaterek, PL
132 840 PLNMARIUSZ PRYMULAPaterek, PL
132 840 PLNMARIUSZ PRYMULAPaterek, PL
51 660 PLNMARIUSZ PRYMULAPaterek, PL
31 980 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.