Remont zabytkowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie
Gmina Rudniki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371491
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00371491/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 12:56
- Lokalizacja
- Rudniki, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de86734f-11e9-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 5761495213
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371491 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398586
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 12A
1.5.2.) Miejscowość: Rudniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-325
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 359 50 72
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rudniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rudniki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de86734f-11e9-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371491
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00577880/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont zabytkowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323738
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRG.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 291304,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie remontu zabytkowego budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie. Prace remontowe obejmują:
1) Wymianę istniejącej posadzki na korytarzach,
2) Wymianę drzwi wewnętrznych,
3) Uzupełnienie i malowanie tynków.
3. Wymagania Zamawiającego przedstawione w Opisie Przedmiotu Zamówienia należy rozumieć i stosować w powiązaniu z pozostałymi dokumentami tworzącymi całość dokumentacji postępowania przetargowego.
Przedmiot zamówienia realizowany jest przy udziale dofinansowania w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
Inwestycja nie wymaga pozwolenia na budowę, zgłoszenia wykonania robót budowlanych oraz uzgodnień z wojewódzkim i powiatowym konserwatorem zabytków.
Lokalizacja inwestycji:
Adres: Mirowszczyzna 43, 46-325 Rudniki, nr działki 211/1, ID działki 160806_2.0015.AR_1.211/1
Zakres prac:
1) Wymiana istniejącej posadzki
Zakres prac remontowych obejmuje demontaż i wykonanie nowych wylewanych posadzek
z lastryko. Posadzki zlokalizowane są na korytarzach szkolnych na trzech kondygnacjach (piwnica, parter, I piętro). Kolorystyka posadzki w białym kolorze w dwóch odcieniach (przy ścianach odcień ciemniejszy, po środku odcień jaśniejszy). Wykończenie cokołami z płytek o wysokości 10 cm
w kolorze posadzki. Poziom posadzki należy dostosować do poziomu istniejących drzwi. Łączna powierzchnia posadzek – 343 m2.
Roboty do wykonania:
a) Demontaż istniejących wierzchnich elementów posadzek z lastryko,
b) Demontaż posadzki betonowej,
c) Oczyszczenie podłoża z kurzu, zanieczyszczeń i pozostałości,
d) Ułożenie warstwy folii budowalnej,
e) Ułożenie posadzki betonowej,
f) Wykonanie warstwy wykończeniowej posadzki z lastryko,
g) Wykonanie cokolików przyposadzkowych z płytek ceramicznych.
Kolejność warstw posadzki:
a) Posadzka lastryko wylewana gr. 15-20mm zawierająca wielokolorowe kruszywo marmurowe lub bazaltowe.
b) Podkład betonowy z szybkoschnącego jastrychu cementowego klasy C25 gr. min 8cm z dodatkiem włókiem syntetycznych, zbrojony matami z siatki stalowej fi 4mm o wymiarze oczka 10x10cm.
c) Warstwa izolacji ze styropianu EPS 100 gr 3 cm (dotyczy korytarza w piwnicy).
d) Folia budowlana gr. min 0,2mm.
e) Istniejąca konstrukcja stropu/ posadzki na gruncie w piwnicy.
2) Wymiana drzwi wewnętrznych
Demontaż jednego istniejącego skrzydła jednodrzwiowego wewnętrznego. Montaż nowych jednoskrzydłowych drzwi z płyty MDF, pełnej, drążonej na istniejącej ościeżnicy. Kolor skrzydła – biały.
3) Uzupełnienie i malowanie tynków
Uzupełnienie ubytków tynków cementowo wapiennych, tynków żywicznych wraz z malowaniem na korytarzach.
Charakterystyczne dane dla budynku:
1) Budynek składa się z 2 części – mieszkalnej i szkolnej,
2) Rok budowy części szkolnej – lata 80 XX w.,
3) Ściany murowane z cegły,
4) Stropy z płyt kanałowych typu żerań,
5) Budynek wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków.
Ogólne warunki wykonania robót:
1) Wykonawca zapewnienia na własny koszt, na czas wykonywania robót, energii elektrycznej, wody do celów budowlanych oraz innych niezbędnych mediów,
2) Wykonawca przedstawi Zamawiającemu do wyboru minimum 2 warianty kolorystyczne lastryko,
3) Powstały gruz z rozbiórki posadzki pozostaje w dyspozycji Zamawiającego. Wykonawca ma go przetransportować we wskazane przez Zamawiającego miejsce na terenie Gminy Rudniki.
Szczegółowy zakres zamówienia – robót ujęty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze robót, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490200,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490200,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490200,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Remontowo- Budowlana "BATOREX" S.C.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma "MONTERS-BUD" Jacek Bator; Firma "INVEST-BUD" Krzysztof Bator
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5742058693
7.3.3) Ulica: Ks. Muznerowskiego 123
7.3.4) Miejscowość: Krzepice
7.3.5) Kod pocztowy: 42-160
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490200,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-06-24 do 2024-08-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |