OBO 2024: "Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371723
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00371723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 13:36
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6717837-12a5-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371723 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
OBO 2024: "Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OBO 2024: "Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6717837-12a5-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094330/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 OBO 2024: ,,Zielono Mi” Nieco większy park kieszonkowy. Stawek Przemyśleń. Os. Jaroty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325232
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja Projektu pn. '"Zielono Mi" Nieco większy park kieszonkowy”.
W ramach realizacji zadania zaplanowano zagospodarowanie parku kieszonkowego na os. Jaroty, zlokalizowanego wokół stawu w rejonie skrzyżowania ulic Kanta, Witosa i Krasickiego - okolice ul. Kanta 42a, 42, 44, 48, 52, 54, 56, w postaci ciągów komunikacyjnych i elementów rekreacji czynnej i biernej.
Realizację projektu podzielono na etapy (zamówienie podstawowe - etap 2, prawo opcji - etap 3.
Zamówienie podstawowe:
ETAP 2 :
1) Wykonanie nawierzchni ciągów komunikacyjnych oraz zatok pod ławkami z kostki betonowej – 503 m2,
2) Odnowienie i ponowny montaż ławek parkowych – 16 szt.,
3) Zakup i montaż koszy na śmieci – 5 szt,
4) Odtworzenie trawników – 338 m2.
Prawo opcji:
ETAP 3:
1) Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej pod urządzeniami siłowni zewnętrznej – 90m2,
2) Zakup i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej:
− wyciskanie (dla osób na wózkach inwalidzkich) – 1 szt.,
− zestaw: rower + serfer na pylonie – 1 szt,
3) Wykonanie boiska trawiastego do gry w piłkę z obrzeżem gumowym – 195 m2,
4) Zakup i montaż bramek do gry w piłkę – 2 szt.,
5) Zakup dostawa i montaż ławek parkowych bez oparć – 2 szt.,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ (dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |