Wykonanie podwiertu kanalizacyjnego pod drogą powiatową P2003 w ramach zadania – Budowa kolektora odprowadzającego ścieki z miejsc. Wietrzno do miejsc. Głowienka dla potrzeb aglomeracji Dukla i Równe
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371793
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00371793/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 13:49
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a453f381-175c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371793 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie podwiertu kanalizacyjnego pod drogą powiatową P2003 w ramach zadania – Budowa kolektora odprowadzającego ścieki z miejsc. Wietrzno do miejsc. Głowienka dla potrzeb aglomeracji Dukla i Równe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a453f381-175c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie podwiertu kanalizacyjnego pod drogą powiatową P2003 w ramach zadania – Budowa kolektora odprowadzającego ścieki z miejsc. Wietrzno do miejsc. Głowienka dla potrzeb aglomeracji Dukla i Równe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a453f381-175c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010802/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie podwiertu kanalizacyjnego pod drogą powiatową P2003 w ramach zadania – Budowa kolektora odprowadzającego ścieki z miejsc. Wietrzno do miejsc. Głowienka dla potrzeb aglomeracji Dukla i Równe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334210
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OI.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160888,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
- budowę odcinka sieci kanalizacyjnej doprowadzający ścieki do będącej w realizacji tłoczni ścieków oraz zbiornika retencyjnego
- budowę 4 studzienek włazowych
- przekroczenie drogi powiatowej o nawierzchni asfaltowej przewiertem w rurze osłonowej.
Istotne parametry inwestycji:
- rurociąg PVC 400 o długości 103,79m
Przedsięwzięcie realizowane zgodnie z dokumentacją pn.”Budowa kolektora odprowadzającego ścieki z miejscowości Równe do projektowanej oczyszczalni ścieków w Wietrznie”. Przewidziano zastosowanie rur typu ciężkiego o sztywności obwodowej 8kN/m2 (SN 8), lite o jednorodnej homogenicznej ściance. Rury układane będą na zagęszczonej podsypce piaskowej o grubości 20 cm. Ułożony odcinek rury kanalizacyjnej – po sprawdzeniu prawidłowości spadku i próbie szczelności należy obsypać ręcznie warstwą ochronną z piasku sypkiego do wysokości 30 cm ponad wierzch rury.
- studzienki włazowe, S1, S2, S3, S4
Na sieci zaprojektowano studzienki włazowe o średnicy 1000 mm. Przewidziano zastosowanie studzienek całkowicie szczelnych, betonowych. Średnice poszczególnych studni zostały zaznaczone na profilu. Studzienki betonowe powinny składać się z prefabrykowanych elementów z betonu hydrotechnicznego klasy co najmniej C35/C45, łączonych na uszczelki gumowe zapewniające całkowitą szczelność studni. Na wszystkich studniach zaprojektowano włazy żeliwne typu C dn 600 mm.
- przekroczenie drogi metodą przewiertu w rurze osłonowej PE 560x33,2, L=20,0m
Przekroczenie drogi powiatowej o nawierzchni asfaltowej należy wykonać przewiertem w rurze osłonowej PE HD 100 RC SDR 17 DN 560. Rury przewodowe należy ułożyć w rurze przewiertowej na płozach z tworzyw sztucznych w taki sposób, aby uzyskać planowaną niweletę i spadek kanalizacji. Końcówki rury ochronnej należy zaślepić.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
43136000-5 - Urządzenia wiertnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197893,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197893,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197893,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MACHNIK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360980838
7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-340
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197893,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |